در روز ششم جشنواره فیلم کوتاه تهران چه می گذرد؟

در روز ششم جشنواره فیلم کوتاه تهران چه می گذرد؟
اخبار انجمن
۲۳ آبان ۱۳۹۵

 

 

شب شاهدان سینما، نشست «سینما و یک دیدگاه» با حضور احمدرضا درویش، نشست «سایکو کینوشیتا» دبیر جشنواره انیمیشن هیروشیما، و نشست های بررسی آثار مسابقه ملی از مهمترین برنامه های روز ششم سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران است.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم کوتاه تهران، در آخرین روز جشنواره سی و سوم یکشنبه ۲۳ آبان که با عنوان روز «شاهدان سینما» نامگذاری شده است، از ساعت ۱۹:۳۰ در سالن ۲ برنامه ویژه این روز برگزار می شود.

از ساعت ۱۵:۳۰ در سالن ۲ «سایکو کینوشیتا» دبیر جشنواره انیمیشن هیروشیما درباره این جشنواره صحبت می کند. همچنین از ساعت ۱۷:۳۰ در سالن ۳ احمدرضا درویش در نشست «سینما و یک دیدگاه» درباره سینمایش «از ابتدا تا رستاخیز» می گوید. در همین ساعت نشست بررسی آثار داستانی و تجربی بخش مسابقه ملی توسط انجمن فیلم کوتاه در سالن ۲ برگزار می شود.

در آخرین برنامه روز ششم نیز نشست بررسی آثار مستند ساعت ۲۱:۳۰ در سالن ۲ و نشست آثار پویانمایی در همین ساعت در سالن سه برگزار  می شود.

برنامه نمایش فیلم ها نیز مطابق روزهای گذشته در سئانس های ۱۳:۳۰، ۱۵:۳۰، ۱۷:۳۰، ۱۹:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن های مختلف آغاز می شود.

برنامه کامل روز پایانی سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران به شرح زیر است:

سالن یک

ساعت ۱۳:۳۰- مسابقه سینمای ایران/ مستند:

ناخدا سلیمان/ سعادتعلی سعیدپور/ ۲۵ دقیقه/ تبریز

درحصار/ محسن اردستانی رستمی/ ۲۵ دقیقه/ تهران

بَرد/ حمید جعفری/ ۲۵ دقیقه/ تهران

پست ۱۳/ سید امین موسوی و حسین درازی/ ۱۶ دقیقه/ اردبیل

ساعت ۱۵:۳۰- مسابقه بین الملل/ نمایش دوم

نجوای سکوت/ والنه دُ والک/ داستانی/ ۱۸ دقیقه/ بلژیک۰

جایی برای مبارزه/ ماتیاس لوتزکی/ مستند/ ۱۴ دقیقه/ اندونزی

صید شبانه/ آنا آلتبرگ/ تجربی/ ۷ دقیقه/ برزیل

هدیه کریسمس/ امانوئل کو/ داستانی/ ۱۲ دقیقه/ فرانسه

شکوفایی/ پائول شینول/ مستند/ ۱۴ دقیقه/ ایالات متحده

ثمره/ گرهارد فونک/ انیمیشن/ ۷ دقیقه/ آلمان

بازگشت/ الکسی پالویان/ داستانی/ ۱۰ دقیقه/ آلمان

هستی/ کمال پرناک/ داستانی/ ۱۰ دقیقه/ ایران

ساعت ۱۷:۳۰- مسابقه بین الملل:

ماهیگیران/ گرل یوان/ داستانی/ ۱۲ دقیقه/ فرانسه

ارل کینگ، پادشاه جنگل/ ژرژ شیزگبل/ انیمیشن/ ۶ دقیقه/ سوئیس

رویای سونیا/ دیه گو سارمینتو/ مستند/ ۱۴ دقیقه/ پرو

سوزن بان/ مهدی خرمیان/ انیمیشن/ ۱۰ دقیقه/ ایران

ارکستر کوچک با سازهای زهی/ کاتارینا بلانکن/ تجربی/ ۹ دقیقه/ آلمان

هنر آزاد/ نیکلا برو/ داستانی، انیمیشن/ ۴ دقیقه/ فرانسه

راه آهن/ گانر برگدال و آنیکا کارلسون برگدال/ مستند/ ۱۴ دقیقه/ سوئد

هنوز نه/ آرین وزیردفتری/ داستانی/ ۱۵ دقیقه/ ایران

ساعت ۱۹:۳۰- مسابقه سینمای ایران/ داستانی:

لام تا کام/ محسن بانصیری/ ۲۳ دقیقه/ تهران

رقاصک/ امیر هنرمند/ ۲۵ دقیقه/ تهران

ضد آب/ داود رضائی/ ۱۵ دقیقه/ تهران

هبوط/ مصطفی سیاری/ ۱۰ دقیقه/ تهران

رو به رو/ امیر باشتی/ ۲۰ دقیقه/ کرج

ساعت ۲۱:۳۰- مسابقه سینمای ایران/ داستانی:

مات/ محمد داودی/ ۲۸ دقیقه/ مشهد

درپیکر/ مهدی آقاجانی/ ۲۴ دقیقه/ تهران

تناوب/ علی خوشدونی فراهانی/ ۱۰ دقیقه/ تهران

کچ/ مهرداد حسنی/ ۱۴ دقیقه/ رفسنجان

آز/ محمد مجلل نجار/ ۱۴ دقیقه/ یزد

 

سالن دو

ساعت ۹- کارگاه فیلمنامه نویسی فرهاد توحیدی

ساعت ۱۵:۳۰- نشست «سایکو کینوشیتا» دبیر جشنواره هیروشیما با حضور دکتر فاطمه حسینی شکیب و سعید توکلیان

ساعت ۱۹:۳۰- بررسی آثار مسابقه ملی- داستانی و تجربی

ساعت ۲۱:۳۰- بررسی آثار مسابقه ملی- مستند

 

سالن سه

ساعت ۱۷:۳۰- نشست «سینما و یک دیدگاه» با حضور  احمدرضا درویش

ساعت ۱۹:۳۰- شب شاهدان سینما

ساعت ۲۱:۳۰- بررسی آثار مسابقه ملی پویانمایی

 

سالن چهار

ساعت ۱۳:۳۰- مسابقه بین الملل:

سگ ماده (کوکوته)، داستان یک سگ/ پاچکو ایبورا/ داستانی/ ۲۸ دقیقه/ اسپانیا

گینکو و کینکو/ ژی لو/ انیمیشن/ ۵ دقیقه/ آلمان

یک روز/ موتوتاکه ماکیشیما/ تجربی/ ۷ دقیقه/ انگلستان

پیانوی کاغذی/ هیونکی مین/ داستانی/ ۱۰ دقیقه/ کره جنوبی

آب های جاری/ دیه گو زون/ مستند/ ۲۳ دقیقه/ برزیل

طوفان حسرت/ سباستین ماگیانی و اولیویه ویدال/ داستانی/ ۱۹ دقیقه/ فرانسه

سالن ۱۵:۳۰- مسابقه سینمای ایران/ تجربی:

مرگ موقتی زنبورها/ مریم فیروزی/ ۲۷ دقیقه/ تهران

سبز، آبی، گیتار/ آذین حمیدنیا/ ۷ دقیقه/ تربت حیدریه

احوالات سگی/ مسعود عین آبادی/ ۸ دقیقه/ تهران

شیربازی/ رضا حیدری نسب/ ۳ دقیقه/ تهران

دختر تاریکی/ آیسان فایقی و حسن وحدانی آبریز/ ۱۱ دقیقه/ تبریز

انجماد عقربه/ عباس عمرانی بیدی/ ۱۵ دقیقه/ سبزوار

بازگشت/  احسان ملازاده/ ۵ دقیقه/ مشهد

دنیای وارونه/ میدیا کیاست و فاتح شافعی/ ۳ دقیقه/ تهران

بازی روی ماه/ سامان آریان پور/ ۹ دقیقه/ کرمانشاه

جاده کاغذی/ سحر طرزی/ ۳ دقیقه/ تهران

تایمولوژی/ وحید مباشری و علی لاوری/ ۴ دقیقه/ شیراز

ساعت ۱۷:۳۰- مسابقه سینمای ایران/ مستند:

هند مینی/ دلاور دوستانیان/ ۳۰ دقیقه/ کرج

تشریفات خصوصی/ سجاد ایمانی/ ۲۹ دقیقه/ نورآباد ممسنی

بهتر از زندگی/ ماهان خمامی پور/ ۳۰ دقیقه/ تهران

ساعت ۱۹:۳۰- مسابقه بین الملل/ اسلام و صلح جهانی:

گذشته/ وثاب الصگر/ داستانی/ ۱۴ دقیقه/ عراق

ﻣﺎﻝ ﻣﻦ ﺍﺳﺖ!/ ﻣﺮﯾﻢ ﮐﺸﮑﻮﻟﯽ ﻧﻴﺎ/ انیمیشن/ ۶ دقیقه/ ایران

مرگ معصومیت/ یونس نماز/ داستانی/ ۶ دقیقه/ ترکیه

ﻋﺮﺍﻕ ؛ ﺳﺎﻝ ﻫﺎی ﺑﻴﻢ ﻭ ﺍﻣﻴﺪ/ فرشاد اکتسابی/ تجربی/ ۳ دقیقه/ ایران

سرزمین گمشده/ هوارز محمد/ داستانی/ ۹دقیقه/ عراق

حریم امن/ لوکا اینوسنتی/ مستند/ ۴ دقیقه/ ایتالیا

عکس/ باقر الربیعی/ داستانی/ ۶ دقیقه/ عراق

رقاصک/ امیر هنرمند/ داستانی/ ۲۵ دقیقه/ ایران

سلام/ تارک رفول/ مستند/ ۲۳ دقیقه/ بلژیک

قضاوت/ ﻣﺤﻤﺪ ﺍﺳﻔﻨﺪﯾﺎﺭی/ داستانی/ ۱۴ دقیقه/ ایران

فروشنده بخور/ سعد العصامی/ داستانی/ ۱۴ دقیقه/ عراق

ساعت ۲۱:۳۰- مسابقه بین الملل:

جزر و مد سفید/ ماری فَژ/ تجربی، داستانی/ ۱۴ دقیقه/ فرانسه

هالوکس/ توماس هنینگ/ انیمیشن/ ۱۰ دقیقه/ آلمان

امپراطوری غربی/ متیو لو لی/ مستند/ ۲۶ دقیقه/ فرانسه

آنها ما را دشمن می نامند/ پیم زویر/ تجربی، مستند/ ۷ دقیقه/ هلند

به سوی دریا/ اوفوک چاووس/ داستانی/ ۱۲ دقیقه/ ترکیه

ویسنتا/ کارلا والنسیا/ انیمیشن، مستند/ ۵ دقیقه/ اکوادور

خداحافظی/ کلارا روکه/ داستانی/ ۱۵ دقیقه/ اسپانیا

 

سالن پنج

ساعت ۱۳:۳۰- مسابقه فیلم های کشور های آسیایی:

مستِ قلندر/ دیویج روپچند/ داستانی/ ۱۵ دقیقه/ هند

یک گام به جلو/ سانژار بکژانوف/ تجربی/ ۱۱ دقیقه/ قزاقستان

باران آهسته می بارد/ سعید نجاتی/ داستانی/ ۱۵ دقیقه/ ترکیه – ایران

سوریه، عشق من/ هایک ماتِئوسیان/ داستانی/ ۵ دقیقه/ ارمنستان

تفنگ، شغال، گرگ و پسر/ ولید مؤنس/ داستانی/ ۱۸ دقیقه/ لبنان

آموزگار ارشد/ مو شا/ داستانی/ ۲۴ دقیقه/ چین

آینه های پریده رنگ/ سالم صلواتی/ داستانی/ ۱۶ دقیقه/ ایران

ساعت ۱۵:۳۰- مسابقه سینمای ایران/ داستانی:

تو فقط مادر من باش/ رقیه توکلی گرد فرامرزی/ ۱۵ دقیقه/ یزد

آینه های پریده رنگ/ سالم صلواتی/ ۱۶ دقیقه/ سنندج

هستی/ کمال پرناک/ ۱۰ دقیقه/ تبریز

اشیا گمشده/ حامد نجابت/ ۱۶ دقیقه/ تهران

قرص برنج/ امیرحسین کرمی/ ۳۰ دقیقه/ تهران

ساعت ۱۷:۳۰- مسابقه سینمای ایران/ داستانی:

نسبت خونی/ حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری/ ۳۰ دقیقه/ کرمان

اول پاییز/ عادل تبریزی/ ۱۲ دقیقه/ مشهد

از حسکه با عشق/ محمد فراهانی/ ۹ دقیقه/ تهران

ملاقات/ سجاد عسگرپور/ ۱۶ دقیقه/ تهران

خانه سفید/ ارسطو  مفاخری/ ۲۰ دقیقه/ سنندج

ساعت ۱۹:۳۰- مسابقه سینمای ایران/ مستند:

اوسیا/  علیرضا دهقان/ ۳۰ دقیقه/ یزد

نگینی بر خاک/ محمدحسن عابدی نژاد/ ۳۰ دقیقه/ سمنان

آقا جلال و مستر رابرت/ ابوالفضل توکلی/ ۳۰ دقیقه/ تهران

ساعت ۲۱:۳۰- مسابقه سینمای ایران/ پویانمایی:

صورتی/ محبوبه محمدزکی/ ۵ دقیقه/ تهران

زالزالک/ ایرج محمدی رزینی/ ۶ دقیقه/ تهران

باران من/ میرتوحید رضوی/ ۷ دقیقه/ پردیس

درباره اش فکر کن/ فائزه سپهر صادقیان/ ۵ دقیقه/ تهران

پگاسوس/ اشکان رهگذر/ ۴ دقیقه/ تهران ( خارج از مسابقه )

رویای بیداری/ شفیقه آسانی/ ۴ دقیقه/ مشهد

یک لحظه عشق/ مرتضی بهرامی/ ۱ دقیقه/ تهران

زیر پوست برف/ لیلا وفادار قهفرخی/ ۵ دقیقه/ شهرکرد

درخت پرتقالی/ امیرهوشنگ معین/ ۷ دقیقه/ تهران

روح انگیز/ المیرا باقرزاده/ ۶ دقیقه/ مشهد

من، پنجره و گربه/ فاطمه گودرزی/ ۹ دقیقه/ تهران

مینی فارم/ اسماعیل علیزاده و فرزانه قبادی/ ۴ دقیقه/ سمنان

ماشین شیطان/ مجتبی اسماعیل زاده/ ۱۱ دقیقه/ تهران (خارج از مسابقه)

سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران ۱۸ تا ۲۴ آبان به دبیری فرید فرخنده کیش در پردیس چارسو برگزار می شود.

نظرات کاربران

*
*
*