دبیر نهمین جشن فیلم کوتاه ایران معرفی شد

آخرین اخبار

دبیر نهمین جشن فیلم کوتاه ایران معرفی شد
اخبار انجمن
۲۶ اسفند ۱۳۹۶

 

پیمان نهان‌قدرتی به‌عنوان دبیر نهمین جشن «فیلم کوتاه ایران» انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایرن به نقل از خبرگزاری مهر، در جلسه هفته قبل هیئت مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران با اکثریت آرا و از میان گزینه‌های مطرح شده که همگی از اعضای فعال فیلم کوتاه کشور بودند، پیمان نهان‌قدرتی به عنوان دبیر نهمین جشن مستقل «فیلم کوتاه ایران» انتخاب شد.

هیئت مدیره «ایسفا» در این دوره برخلاف سال‌های قبل، تصمیم به انتخاب دبیر از اعضای فعال «ایسفا» و خارج از هیئت مدیره گرفت تا از مشارکت بیشتر اعضا در برگزاری جشن «فیلم کوتاه ایران» استفاده شود.

پیمان نهان‌قدرتی دانش‌آموخته سینما است و کارگردانی ده‌ها فیلم کوتاه، بلند و مستند را در کارنامه خود دارد. فیلم‌های کوتاه «هم آغوش صید»، «پدر آسمانی»، «مادرهای برفی»، «خواب سرد» و «سنگواره» از ساخته‌های وی است.

در نهمین جشن «فیلم کوتاه ایران» که شهریور ماه ۱۳۹۷ برگزار می‌شود، نشان شایستگی ایسفا در شاخه‌های مختلف به بهترین‌های فیلم کوتاه اهدا خواهد شد.

ثبت نام و دریافت فیلم‌های کوتاه در نهمین جشن «فیلم کوتاه ایران» از اول اسفندماه آغاز شده و تا آخر خردادماه ۹۷ ادامه دارد. طبق برنامه از فروردین‌ماه کار هیئت‌های انتخاب هم‌زمان با پذیرش فیلم‌ها آغاز خواهد شد.

 

نظرات کاربران

*
*
*