«داشتن» در جشنواره جهانی REALTIME

آخرین اخبار

«داشتن» در جشنواره جهانی REALTIME
اخبار اخبار انجمن
۲۱ خرداد ۱۴۰۰

 

 

فیلم کوتاه «داشتن» به‌کارگردانی سید مرتضی سبزقبا در REALTIME INTERNATIONAL FILM FESTIVAL  نیجریه رقابت می‌کند.

 

 

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه «داشتن» به‌کارگردانی سیدمرتضی سبزقبا در ششمین دوره  REALTIME INTERNATIONAL FILM FESTIVAL  حضور دارد.

 

جشنواره بین‌المللی  REALTIME با چشم‌انداز «تبدیل شدن به تحسین‌برانگیزترین جشنواره آفریقا و با علاقه بسیار به هنرهای فرهنگی و خلاقانه» و با شعار «زبان ما هنر و راه ارتباطی ما تکنولوژی است و از افراد با‌استعداد در ساخت فیلم‌های هنری تجلیل می‌كنیم» هرساله در نیجریه برگزار می‌شود. این جشنواره از یک خط مبنای هنری حمایت می‌کند که در آن به برابری و درهای گشوده بین هنرمندان خلاق، فیلم‌سازان و علاقه‌مندان به فیلم اهمیت داده می‌شود و آثار سینماگران سراسر جهان را می‌پذیرد.

گفتنی است این جشنواره، فیلم‌سازانی از کشورهایی مانند ایران، پاکستان و سایر کشورهایی که به دلیل محدودیت‌های ناشی از تحریم‌های اعمال شده علیه کشورشان، نمی‌توانند هزینه ارسال را پرداخت کنند، از هزینه ثبت اثر معاف می‌کند.

 

برخی عوامل تولید فیلم کوتاه «داشتن»:

 

نویسنده و کارگردان: سید مرتضی سبزقبا- تصويربردار: امير علی‌ویسی- تدوين: فريد دغاغله- صدابردار: محمد توریوریان- صداگذار: حسین قورچیان- طراح صحنه، لباس و گریم: حميد نورآبادی- عكاس: امین نظری- تصويربردار پشت‌صحنه: حمید تجلی‌فرد- رنگ‌آمیزی تصاویر: حمیدرضا فطوره‌چیان، سیندخت رحیمیان(استودیو ضد نور)- منشی‌صحنه: فاطمه‌ی سیاح‌طرفی- مدیر توليد: حسين عليزاده- مترجم: سید عزیز رودبندی، سید محمود ژولایی باقری- تیتراژ: سید مرتضی سبزقبا، حجت کایدخورده- بازيگران: محسن مستکین، حسین قبیتی‌نسب، فاطمه‌ی سیاح‌طرفی، حمید کوتیانی، نرگس میریه و با حضور: امیرحسام معینی‌راد- تهیه‌کننده: سید مرتضی سبزقبا، انجمن سینمای جوانان آبادان.

 

ششمین دوره جشنواره REALTIME به دو صورت آنلاین و حضوری از 20 تا 25 جولای 2021 در نیجریه برگزار می‌شود.

نظرات کاربران

*
*
*