نمایشگاه عکس «خدا کند انگورها برسند»  با حمایت انجمن سینمای جوانان استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، این نمایشگاه حاصل تلاش سیدحسین حسینی عکاس انجمن سینمای جوانان بوشهر در سفر به کشور افغانستان است که بخشی از تناقض پر فاصله رنگ و رنج در افغانستان را روایت می‌کند.

حسینی، خالق این تصاویر می‌گوید: «در پشت تیترهای انفجار و مرگ، صفحات دیگرى از زندگى مردان و زنان افغان ورق مى‌خورد. هنوز می‌شود جاده ابریشم را تا قلب مهمان‌نوازشان جستجو کرد. گویش آهنگین درى، شاعرانگى را زنده نگاه داشته و عشق میان خواهران و برادران تنى‌مان همچنان می‌تپد. ‎در قابها و لحظه‌هایی که ثبت کرده‌ام، سعی ‌من بر روایتِ بی‌طرفانه بخشى از این تناقض پر فاصله است؛ تناقضِ رنگ و رنج. براى لحظه‌ای رنج و رنگ جای خود را تغییر می‌دهند و تماشاى دقیق زندگی‌شان، همچون پرسه‌زدن در میان این قاب‌ها، صبوری می‌خواهد.»

این رویداد فرهنگی با حمایت انجمن سینمای جوانان استان بوشهر برپاشده و به گفته  عبدالرحمن برزگر مدیر این دفتر حمایت از هنرمندان جوان به‌منظور خلق آثار فاخر و تولید عکس و فیلم در حوزه‌های مختلف از الویت امسال انجمن است.

نمایشگاه خداکند انگورها برسند، از  ١٩ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه جاری در گالری مجتمع فرهنگی و هنری بوشهر میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

«گواه» از روسیه جایزه گرفت
بررسی نحوه «صید ماهی بزرگ» توسط ...
برنامه رادیویی «سین» آغاز به کار...
فیلم کوتاه «یک لغزش کوچولو» راهی...
«ضد یخ» ایرانی در راه ارمنستان
«لاری» آماده نمایش شد/ جنگ خروس‌...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *