حمایت یونیسف از پذیرفته‌شدگان المپیاد فیلمسازی نوجوانان

حمایت یونیسف از پذیرفته‌شدگان المپیاد فیلمسازی نوجوانان
اخبار انجمن
۳۰ مرداد ۱۳۹۷

یونیسف در همکاری با انجمن سینمای جوانان، بخشی از هزینه آموزش فیلمسازی حرفه‌ای به نوجوانان راه‌یافته به دومین المپیاد فیلمسازی را تامین می کند.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به نقل از ستاد خبری المپیاد فیلمسازی نوجوانان، به دنبال برگزاری دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان به عنوان یکی از بخش های سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، نماینده یونیسف در ایران پیشنهاد داد تا به منظور حمایت از جریان رشد فیلمسازان نوجوان مستعد در این عرصه، در همکاری و تعامل با انجمن سینمای جوانان بخشی از هزینه آموزش فیلمسازی حرفه ای به راه‌یافتگان این المپیاد را تامین کند.

همکاری یونیسف با انجمن سینمای جوانان ایران بخشی از برنامه کاری مشترک بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و یونیسف است و انجمن سینمای جوانان ایران نیز بنا دارد در کنار این تفاهمنامه شرایط مناسب برای حضور و همکاری یونیسف در بخش المپیاد فیلمسازی نوجوانان را فراهم کند.

دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان با همراهی انجمن سینمای جوانان ایران و بنیاد سینمایی فارابی در سی و یکمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان برگزار می شود. این المپیاد در ۲ بخش «فیلم» و «فیلمنامه» با پذیرش فیلم‌های ۳ دقیقه ای با موضوع آزاد در گروه سنی ۹ تا ۱۶ سال برگزار می‌شود.

نظرات کاربران

*
*
*