حضور پنج سینماگر شاخص در نشست‌های برخط فرضی؛ دانش و تجارب سینمایی درباره «فیلم تجربی» به اشتراک گذاشته می‌شوند

حضور پنج سینماگر شاخص در نشست‌های برخط فرضی؛ دانش و تجارب سینمایی درباره «فیلم تجربی» به اشتراک گذاشته می‌شوند
اخبار اخبار انجمن
۰۶ شهریور ۱۴۰۰

محمدرضا اصلانی، احمد الستی، کیانوش عیاری، شهرام مکری و مسعود امینی‌تیرانی مهمان نشست‌های برخط فرضی با محوریت «سینمای تجربی» می‌شوند.

به گزارش ستاد خبری سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران، محمدرضا اصلانی، احمد الستی، کیانوش عیاری، شهرام مکری و مسعود امینی‌تیرانی پنج سینماگر شناخته شده‌ای هستند که تجارب و دانش خود را پیرامون «سینمای تجربی» در نشست‌های «برخط فرضی» در اختیار هنرجویان و مخاطبان سینما قرار می‌دهند.
«برخط فرضی» عنوان مجموعه گفت‌وگوهایی در حوزه سینماست که هرهفته از طریق فضای مجازی انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌شود و مجموعه جدید آن با نگاه به سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران، موضوع «سینمای تجربی» را در دستور کار خود قرار داده است.
اجرا و کارشناسی این نشست‌ها را که از چهارشنبه ۳ شهریور آغاز شده است، تی‌یام یابنده فیلمساز و مدرس سینما برعهده دارد.
گفتنی است این جلسات گفت‌وگو به مدت پنج هفته و چهارشنبه شب‌ها از ساعت ۲۱ تا ۲۲:۳۰ ادامه خواهد داشت. این جلسات برخط در صفحه اینستاگرام آموزش انجمن به نشانی @amoozesh.iycsبرگزار می‌شود.
سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران به دبیری سعید پوراسماعیلی و دبیری علمی احمد الستی ۲۴ آذر ماه ۱۴۰۰ در بخش‌های مقالات پژوهشی، جستارهای آزاد و ترجمه با محوریت سینمای تجربی برگزار می‌شود. آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات به این رویداد ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ است. متن کامل فراخوان در سایت انجمن سینمای جوانان ایران به نشانی www.iycs.ir آمده است.

نظرات کاربران

*
*
*