حضور «پرده» در «لاچنو دورو» ایتالیا

حضور «پرده» در «لاچنو دورو» ایتالیا
اخبار اخبار انجمن
۱۰ آذر ۱۴۰۰

مستند کوتاه «پرده» به کارگردانی ایمان بهروزی برای حضور در بخش مسابقه فیلم‌های کوتاه چهل و ششمین جشنواره بین‌المللی «لاچنو دورو» ایتالیا انتخاب شد.

 

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به‌نقل از سایت هنروتجربه، مستند کوتاه «پرده» ساخته ایمان بهروزی به بخش مسابقه فیلم‌های کوتاه چهل و ششمین جشنواره بین‌المللی «لاچنو دورو» ایتالیا راه پیدا کرد.

 

این جشنواره در سال ۱۹۵۹ توسط پیر پائولو پازولینی برای تجلیل از سینمای نئورئالیست راه‌اندازی شد و از قدیمی‌ترین جشنواره‌های فیلم ایتالیاست که چهل‌ و ششمین دوره آن از اول تا هشتم دسامبر برابر با ۱۰ تا ۱۷ آذر در شهر آولینو ایتالیا برگزار می‌شود.

 

فیلم کوتاه «پرده» ساخته ایمان بهروزی که محصول مشترک ایران و آلمان است از دریچه نگاه یکی از ساکنان یک خوابگاه دانشجویی در دوران قرنطینه در آلمان روایت می‌شود.

گفتنی‌است «پرده» پیش از این به جشنواره‌های DMZ کره‌جنوبی، نایسه آلمان، جشنواره فیلم پارنو استونی و بانکوک‌تای تایلند راه یافته بود.

 

در مستند «پرده»، ایمان بهروزی تهیه‌کننده، کارگردان و تصویربردار، مهدی باقری تدوینگر، رضا تیموری توازن نور و رنگ و احسان افشاریان به عنوان صداگذار همکاری داشته‌اند.

نظرات کاربران

*
*
*