جوایز جشنواره «Silent River» کالیفرنیا برای «جام جهانی»

جوایز جشنواره «Silent River» کالیفرنیا برای «جام جهانی»
اخبار اخبار انجمن
۱۰ آبان ۱۴۰۰

 

 

«جام جهانی» به‌نویسندگی و کارگردانی مریم خدابخش برنده چهار جایزه در جشنواره بین‌المللی «Silent River» کالیفرنیا شد.

 

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دهمین دوره جشنواره بین‌المللی «Silent River» کالیفرنیا جوایز  بهترین فیلم کوتاه داستانی (مریم خدابخش)، بهترین بازیگر مرد (علی تابع‌امام)، بهترین بازیگر زن (زهرا آقاپور)، بهترین بازیگر کودک (کیان زارعی)، را به فیلم کوتاه «جام جهانی» اهدا کرد.

 

جشنواره «Silent River» (SRFF) که در سال 2011 توسط نویسنده و فیلم‌ساز کالپنا سینگ-چیتنیس تأسیس شد، به عنوان بستری برتر برای فیلم‌سازان مستقل در سراسر جهان شناخته می‌شود. این جشنواره با این دیدگاه ایجاد شده است که شرق و غرب را گرد هم می‌آورد تا بهترین آثار خود در زمینه فیلم و سینما و علل را در یک بستر به اشتراک بگذارند تا آگاهی در مورد مسائل مهم را افزایش دهند.

«جام جهانی» روایت‌گر داستان زن و شوهری است که قصد مهاجرت دارند و تا رسیدن به هدفشان زمانی نمانده است که رازی بین آن‌ها بر ملا می‌شود.

زهرا آقاپور، علی تابع‌امام، کیان زارعی بازیگران این فیلم کوتاه هستند.

نویسنده و کارگردان: مریم خدابخش، مدیر فیلم ‌برداری: احسان اسکندری، صدابردار: شهرام متولی‌باشی، صداگذار: عبدالرضا حیدری، تدوین: مریم خدابخش، اصلاح رنگ و نور: علی شعبانی، گریمور: محسن صالحی، دستیار گریم: آرزو یازرلو، جلوه‌های ویژه: روح‌الله رضایی، نجمه امینی، مترجم: مهدی عرب، مالک سامرایی، مدیر تولید: پرویز خدابخش، مدیر تدارکات: جمیله سلیمی، دستیاران فیلم‌‌بردار: علی کرمی، بابک بابازاده، مهدی سلیمی، عکاس: علیرضا خدابخش، مشاور تولید: پیمان جعفری، تهیه‌کننده: علی تابع امام

 

دهمین دوره این جشنواره به دلیل ویروس فراگیر کرونا به صورت مجازی از 14 تا 17 اکتبر 2021 برگزار شد.

نظرات کاربران

*
*
*