«جنگ خودی» کاندید جایزه از Jersey Shore Film Festival

آخرین اخبار

«جنگ خودی» کاندید جایزه از Jersey Shore Film Festival
اخبار اخبار انجمن
۰۱ آذر ۱۴۰۰

جشنواره بین‌المللی فیلم Jersey Shore، فیلم کوتاه «جنگ خودی» ساخته جاوید فراهانی را در لیست نامزدهای چهاردهمین دوره خود قرار داد.

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه «جنگ خودی» به‌تهیه‌کنندگی مشترک انجمن سینمای جوانان ایران و جاوید فراهانی، کاندیدای دریافت جایزه در چهاردهمین دوره جشنواره Jersey Shore در آمریکا، نیوجرسی شد.
جشنواره فیلم جرسی شور (JSFF – Jersey Shore Film Festival) که در سال 2006 تأسیس شد و چهاردهمین سال خود را جشن می‌گیرد، از یک مفهوم خالص به یک رویداد واقعا امیدوارکننده تبدیل شده است و در نهایت فرصتی پرسود برای تعامل بین فیلم‌سازان و کسانی که به صنعت فیلم وابسته هستند را فراهم می‌کند. این جشنواره مفتخر است که آثاری پیشرفته از ستارگان نوظهور امروزی و آینده و همچنین فیلم‌سازان تثبیت شده را به نمایش می‌گذارد و برای فیلم‌سازان این فرصت را خواهند داشت که با رهبران صنعت سینما و مدیران جشنواره‌ها در طول کنفرانس‌های صبحانه، پرسش و پاسخ پس از نمایش و  گردهمایی‌ها، از جمله شب افتتاحیه گالا برای فیلم‌سازان نامزد جایزه که با حضور مهمانان، تهیه‌کنندگان، سرمایه‌گذاران و مطبوعات برگزار خواهد شد، دیدار و گفت‌وگو داشته، بستر همکاری‌ها را فراهم سازند. از دیگر سو این فرصتی را برای ساکنان محلی و بازدیدکنندگان فراهم می‌کند تا فیلم‌های در سطح جهانی را ببینند، با استعدادهای مترقی آشنا شوند و کسب‌وکارهای کوچک و حامیان مالی شرکت‌ها را در معرض دید قرار دهند. همچنین فیلم‌سازانی که نامزد دریافت جایزه شده‌اند، این فرصت را خواهند داشت که در مراسم معتبر “شام جوایز شب پایانی” شرکت کنند.
عوامل این فیلم عبارت‌اند از:
نویسنده و کارگردان: جاوید فراهانی
مشاور پروژه: حمیدرضا افشار
تهیه‌کننده: انجمن سینمای جوانان ایران و جاوید فراهانی
بازیگران: فرهاد نجفی و شیما خوش‌اقبال
مدیر فیلم‌برداری: رضا شاد
طراح گریم: علیرضا خورشید
صدابردار: امیر عباس زاهدی
تدوین: علیرضا احمدی
جلوه‌های ویژه بصری: نیما شاعری
صداگذار: عرفان ابراهیمی
اصلاح رنگ و نور: ابوالفضل هاشم‌زاده
مدیر تولید: علی حاجیلو
دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: امیرحسین جاری
منشی صحنه: سپیده نادری
دستیاران تصویر: محمود اسکندری. ماهان شاد. محمد حمزه‌ای
دستیار تدوین: محسن جوادی
موسیقی متن: محمد طالبی
عکاس: طاها کنشلو
طراح پوستر: حمید نصیری
پخش کننده: جاوید فراهانی
مترجم: کاوه جهانگیری

 

 

چهاردهمین دوره این جشنواره 4 تا 22 نوامبر 2021 برگزار می‌شود.

 

 

نظرات کاربران

*
*
*