جشنواره آمریکایی میزبان «فالش»

جشنواره آمریکایی میزبان «فالش»
اخبار اخبار انجمن
۲۱ آذر ۱۴۰۰

 

فیلم کوتاه «فالش» ساخته مانا پاک‌سرشت به جشنواره Angaelica آمریکا راه یافت.

 

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، جشنواره Angaelica آمریکا «فالش» به‌کارگردانی مانا پاک‌سرشت را میزبانی می‌کند.

 

ANGAELICA FESTIVAL به‌عنوان جشنواره بین‌المللی فیلم Washougal تأسیس شد، رشد کرده و خود را در امتداد رودخانه کلمبیا گسترش داد تا محیط‌های طبیعی زیبای اطراف و اعضای جامعه خود را در خود جای دهد و در حال حاضر جشنواره‌ها، رویدادها و برنامه‌هایی را در واشنگتن، اورگان، کالیفرنیا، مینه‌سوتا و فلوریدا میزبانی می‌کند. این جشنواره در یک پنجره گسترده با نمایش در مکان‌های مختلف با موضوعات فردی تعیین‌شده توسط فیلم‌های پذیرفته شده در جشنواره، برگزار می‌شود و میزبان نمایش‌های فردی و رویدادهای پاپ‌آپ است.

ANGAELICA یک سازمان غیرانتفاعی است و از طریق کمک‌های مالی افراد و شرکت‌ها، عضویت، حمایت مالی خصوصی و هزینه‌های ارسال فعالیت می‌کند. این جشنواره همچنین شامل رویدادهایی نظیر کمپینگ و ماجراجویی در فضای باز،  نمایش‌های تأتر، کارگاه‌ها و… است و با هدف ایجاد بستر یک سفر خلاقانه بر پایه این درک که هنرمندان به یک جامعه خلاق قوی نیاز دارند تا بتوانند رشد کنند و خلاقیت خود را به چالش بکشند تلاش می‌کند فیلم‌سازان سراسر جهان را تقویت و تشویق کرده زمینه ارتقای هنری آن‌ها را فراهم آورد.

 

در خلاصه داستان این فیلم کوتاه آمده است:

«فکر می‌کنم بهترین آهنگ دنیارو ساختم، اما نمی‌دونم مامانم چرا دوسش نداره… »
عوامل فیلم:
کارگردان: مانا پاک‌سرشت
بازیگران: محمد مهربخش، طاهره فرزانه
صدابردار: سعید مصداق
صداگذاری و ترکیب موسیقی: سحر جامع
اصلاح رنگ: کسری جامع
تصویر: حسن صیاد
تدوین: البرز پورصیاد
مشاور پخش: شهاب گلچین
مدیر تولید:دانیال شفیعی
دستیار کارگردان: امیرحسین عباسی
گریم: نگین عباسی
تهیه‌کننده: سولماز باران‌دوست
سیزدهمین دوره جشنواره Angaelica آمریکا دسامبر ۲۰۲۱ در کالیفرنیا آمریکا برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران

*
*
*