معاونت امور استان‌ها و جشنواره‌های انجمن سینمای جوانان ایران مطرح کرد:
جشنواره‌های منطقه ای «ایساتیس» و «خلیج فارس» هفته اول بهمن و اسفند 1401 برگزار می‌شود/ جشنواره منطقه‌ای یاسوج در 1402

آخرین اخبار

<span class='entry-second_title' span style='color:#444;font-size:14px;'>معاونت امور استان‌ها و جشنواره‌های انجمن سینمای جوانان ایران مطرح کرد:</span><br/>جشنواره‌های منطقه ای «ایساتیس» و «خلیج فارس» هفته اول بهمن و اسفند 1401 برگزار می‌شود/ جشنواره منطقه‌ای یاسوج در 1402
اخبار اخبار انجمن اخبار دفاتر جشنواره های منطقه ای
۲۵ دی ۱۴۰۱

 

زمان برگزاری دو جشنواره منطقه‌ای ایساتیس و خلیج فارس، به ترتیب در بهمن و اسفند 1401 قطعی شد.

 

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران؛ سه جشنواره منطقه‌ای انجمن سینمای جوانان ایران در بهمن؛ اسفند ۱۴۰۱ و بهار ۱۴۰۲ به ترتیب در یزد، بوشهر و یاسوج برگزار خواهند شد.

پس از سفر چند روزه رئیس جمهور به استان یزد؛ اولین رویداد فرهنگی هنری این استان برگزاری شصت‌و‌پنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان با عنوان «ایساتیس» است که طبق اعلام ستاد اجرایی جشنواره، 4 تا 7 بهمن‌ماه 1401 به میزبانی انجمن سینمای جوانان یزد در این شهر برگزار می‌شود.

شصت‌و‌ششمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان با عنوان خلیج فارس هم از تاریخ 9 تا 12 اسفند 1401 میزبان فیلم‌سازان و عکاسان راه‌یافته به این جشنواره خواهد بود و در بوشهر برگزار می‌شود.

همچنین لازم به ذکر است فیلم‌سازان و هنرمندان ۱۰ استان (فارس، خوزستان، خراسان شمالی، کرمانشاه، آذربایجان غربی، ایلام، لرستان، مرکزی، همدان و کهگیلویه و بویراحمد) تا پایان روز شنبه یکم بهمن‌ماه فرصت دارند تا برای شرکت در شصت و هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان که بهار ۱۴۰۲ در یاسوج برگزار می‌شود؛ اقدام کنند.
تاکید فراخوان جشنواره‌های منطقه‌ای بر «تنوع ژانر با رویکرد بومی» است و دبیرخانه جشنواره اعلام کرده است که به فیلم‌هایی که با نگاه بومی ساخته می‌شوند؛ توجه ویژه‌ای می‌شود.

نظرات کاربران

*
*
*