جزییات اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی اعلام شد

جزییات اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی اعلام شد
اخبار اخبار انجمن
۰۷ اسفند ۱۳۹۹

 

آیین اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف این رویداد، عصرامروز(پنجشنبه ۷ اسفند) در شهر گرگان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه «رضوی»، آیین اختتامیه این رویداد به دبیری سعید نجاتی پنجشنبه شب هفتم اسفندماه در تالار فخرالدین اسعد گرگانی شهر گرگان با اجرای مژده لواسانی برگزار و به صورت آنلاین از شبکه استانی گلستان و سامانه‌های برخط «ودیو»، «تیوال» و «هاشور» پخش می‌شود.

در این مراسم که از ساعت 18 آغاز می‌شود، علاوه‌بر برگزاری بزرگداشت مهدی فخیم‌زاده و محمدعلی نجفی به‌عنوان ۲ چهره پیشکسوت سینمای ایران، برگزیدگان جشنواره چهاردهم در بخش‌های «مستند»، «داستانی»، «فیلمنامه»، «پویانمایی» و «موبایلی»، و «نوجوان» معرفی و تجلیل می‌شوند.

پخش کلیپ و گزارش ویدئویی از فرآیند برگزاری جشنواره چهاردهم تحت ملاحظات و رعایت‌های کرونایی از دیگر بخش‌های آیین اختتامیه خواهد بود.

بخش‌های دیگری از این مراسم به اجرای موسیقی توسط هنرمندان استان گلستان و نیز سخنرانی و ارائه گزارش درباره فعالیت‌های فرهنگی استان از سوی مسئولان ذی‌ربط در استان اختصاص خواهد یافت.

اکران فیلم‌های چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه «رضوی» به جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی طی سه روز برگزاری این رویداد از تاریخ چهارم تا ششم اسفندماه به‌طور کاملا آنلاین در سه سامانه برخط «وودیو»، «تیوال» و «هاشور» صورت گرفت و امروز نیز با نمایش تعدادی از آثار در سامانه های نامبرده ادامه دارد.

این رویداد همچنین در این سه روز به‌صورت محدود میزبان جمعی از هنرمندان و صاحبان آثار در گرگان بود.

نظرات کاربران

*
*
*