مدرس انجمن سینمای جوانان انزلی خوش درخشید؛
جایزه متروپولیتن به عکس رقص سایه‌ها

<span class='entry-second_title' span style='color:#444;font-size:14px;'>مدرس انجمن سینمای جوانان انزلی خوش درخشید؛</span><br/>جایزه متروپولیتن به عکس رقص سایه‌ها
اخبار اخبار انجمن اخبار دفاتر
۱۵ شهریور ۱۴۰۱

عکس «رقص سایه‌ها» اثر میلاد حامد مدال برنز جشنواره متروپولیتن امریکا را دریافت کرد.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، بنا بر اعلام سایت عکاسی (فوکوس) عکس «رقص سایه‌ها» اثری از میلاد حامد، مدرس عکاسی انجمن سینمای جوانان انزلی در جشنواره متروپولیتن ایالات متحده موفق به کسب مدال برنز شد.

این جشنواره که یکی از رویدادهای معتبر حوزه عکاسی در جهان است، در 6 بخش و با نظارت انجمن عکاسی آمریکا PSA ، IAAP و GPU  برگزار می‌شود.

همچنین محمد استکی با عکس ” living in silence” مدال برنز PSA، عکس ” elina eyse ” مدال طلا IAAP، عکس ” move ” تقدیر  PSAو عکس “simple life” جایزه هیات داوران، آرلن کشیشیان با عکس “Perspective” مدال نقره PSA و ثنا کمالی با عکس “lizard skeleton” مدال نقره PSA  را در این رویداد به خود اختصاص دادند.

میلاد حامد فعالیت حرفه‌ای را از سال ۱۳۸۵ در زمینه عکاسی آغاز کرد و سابقه داوری جشنواره‌های داخلی را از سال ۱۳۹۷ تا کنون در کارنامه دارد. وی تاکنون برنده جوایز متعدد از جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های مختلف در سراسر جهان شده است.

حامد از سال ۱۳۹۴ با انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر انزلی همکاری داشته است.

 

نظرات کاربران

*
*
*