ثبت نام 1002 اثر در چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی

ثبت نام 1002 اثر در چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی
اخبار اخبار انجمن
۰۷ دی ۱۳۹۹

با پایان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی، تعداد 1002 اثر برای حضور در بخشهای مختلف این رویداد سینمایی ثبت‌نام کردند.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی، سعید نجاتی دبیر چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی با اعلام پایان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این رویداد بیان کرد: از آغاز اعلام فراخوان جشنواره فیلم کوتاه رضوی تا 20 دی ماه مجموع 1002 اثر در بخش های مختلف در سایت جشنواره بارگذاری شد. مهلت ارسال اثر در فراخوان 30 آذر ماه اعلام شده بود که به دلیل شرایط اجتماعی ناشی از کرونا و به تبع دشواری های فیلمسازی در این وضعیت، به درخواست متقاضیان این مهلت تا 20 دی ماه تمدید شد.

وی افزود: با پایان مهلت ارسال آثار و جمع بندی آن ها طی چند روز گذشته، 357 فیلم داستانی، 151 فیلم مستند، 51 انیمیشن، 72 فیلم در بخش فیلم های نوجوانان و 329 فیلمنامه به دبیرخانه چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی ارسال شد که بعد از معرفی مشاوران انتخاب این آثار در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت و فیلم های منتخب توسط اعضا به رقابت جشنواره راه خواهند یافت.

نجاتی درباره تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران نیز عنوان کرد: همچنین 11 فیلم نیز که با حمایت انجمن سینمای جوانان ایران و بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام در حال تولید است، به صورت مستقیم به بخش رقابتی فیلم های داستانی جشنواره راه خواهد یافت.

این کارگردان درباره فیلم های موبایلی نیز توضیح داد: دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران در 5 استان مازندران، قم، خراسان رضوی، خراسان شمالی و گلستان نیز 31 فیلم موبایلی منتخب مردمی را برای حضور در جشنواره در اختیار دبیرخانه جشنواره قرار خواهند داد.

چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی با محوریت سیره علمی و عملی امام رضا علیه السلام به همت و مشارکت سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد بین‌المللی امام رضا علیه السلام و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان اسفند 99 برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران

*
*
*