ثبت‌نام در «نهمین جشن مستقل فیلم کوتاه» آغاز شد

ثبت‌نام در «نهمین جشن مستقل فیلم کوتاه» آغاز شد
اخبار انجمن
۰۲ اسفند ۱۳۹۶

ثبت‌نام اینترنتی در نهمین جشن مستقل فیلم کوتاه از اول اسفندماه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، بنا بر اعلام دبیرخانه‌ نهمین جشن مستقل فیلم کوتاه، دریافت آثار از اول اسفند آغاز شده و تا پایان خردادماه ۱۳۹۷ به مدت چهار ماه ادامه خواهد داشت.
 علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ در دور اول فراخوان این جشن ثبت نام کرده و اثر خود را حداکثر تا دو هفته پس از ثبت نام ۱۵ روز به آدرس دفتر انجمن فیلم کوتاه ایسفا ارسال کنند.
فیلم‌هایی که در دوره‌ اول فراخوان از ابتدای اسفند ۹۶ تا پایان اردیبهشت ۱۳۹۷ مراحل ثبت نام و تحویل فیلم خود را تکمیل می‌کنند مبلغ ۲۰ هزار تومان و فیلم‌هایی که در دوره‌ دوم فراخوان خرداد ۱۳۹۷ ثبت نام نمایند، مبلغ ۵۰ هزار تومان باید بعنوان هزینه‌ ثبت نام پرداخت کنند. بدیهی است که این هزینه‌ ثبت نام برگشت داده نخواهد شد و اعضای ایسفا نیز از پرداخت این هزینه‌ ثبت نام معاف خواهند بود.
پس از تکمیل فرم تقاضا، فیلم سازان متقاضی شرکت باید یک نسخه از فیلم خود را حداکثر تا دو هفته ۱۵ روز پس از ثبت نام با مشخصات فنی خواسته شده به آدرس دفتر انجمن فیلم کوتاه در روزهای اداری از ساعت ۱۱صبح تا ۵ عصر تحویل نمایند. درصورتیکه تا ۱۵ روز پس از ثبت نام، فیلم به دفتر انجمن تحویل نشود، ثبت نام آنها باطل شده و باید برای حضور مجددا از طریق سایت انجمن فیلم کوتاه ثبت نام نمایند.
تمامی فیلم‌های کوتاه داستانی و تجربی با مدت زمان حداقل ۳ و حداکثر۳۰ دقیقه که از ابتدای تیرماه ۱۳۹۶ تا پایان خردادماه ۱۳۹۷ تولید شده‌اند می‌توانند فرم ثبت نام در جشن نهم را تکمیل نمایند در صورتی‌که زبان فیلم آنها فارسی ‌نباشد، داشتن زیرنویس فارسی الزامی‌ بوده و در غیر این‌صورت از روند بازبینی کنار گذاشته می‌شود
هیئت انتخاب نهمین جشن مستقل فیلم‌کوتاه متشکل از ۲۱ نفر از اعضا ایسفا خواهند بود، که توسط دبیر جشن معرفی شده و انتخاب آثار جشن را بر عهده خواهند داشت. هیئت انتخاب از میان آثار ثبت نام شده، ۴۰ تا ۵۰ فیلم را برای داوری توسط آکادمی ایسفا انتخاب خواهد کرد و داوری جشن مستقل فیلم کوتاه توسط آکادمی ایسفا انجام خواهد پذیرفت و در رشته‌های بهترین فیلم، کارگردانی، بهترین فیلم با نگاه تجربی، بهترین فیلم کوتاه خارجی، بهترین فیلمنامه، بهترین فیلمبرداری، بهترین تدوین و بهترین صدابرداری یا صداگذاری، نشان شایستگی خود را اهدا خواهد کرد.
۵ نامزد دریافت نشان شایستگی بهترین فیلم به جشن بزرگ خانه سینما نیز معرفی خواهند شد، تا توسط آکادمی بزرگ داوران در جشن بزرگ خانه سینما نیز مورد قضاوت قرار بگیرند و تندیس جشن خانه سینما نیز به بهترین فیلم از نگاه آنها اهدا  شود.
فرم اینترنتی ثبت نام در نهمین جشن فیلم کوتاه در سایت تخصصی ایسفا و به آدرس http://iranianshortfilm.com/entry-form موجود است و علاقمندان به شرکت در این جشن در صورت داشتن هرگونه سوالی می‌توانند با ایمیل جشن مستقل فیلم کوتاه submission.isfa@gmail.com و یا با شماره‌ ۶۶۴۸۵۵۳۵ در ارتباط باشند.
نهمین جشن مستقل فیلم کوتاه تابستان ۱۳۹۷ توسط انجمن فیلم کوتاه ایران ایسفا و بصورت آکادمی برگزارخواهد شد.

 

 

نظرات کاربران

*
*
*