با همکاری انجمن سینمای جوانان و بنیاد مستضعفان:
تولید مجموعه فیلم کوتاه با موضوع پیشرفت و آبادانی کلید می‌خورد

<span class='entry-second_title' span style='color:#444;font-size:14px;'>با همکاری انجمن سینمای جوانان و بنیاد مستضعفان:</span><br/>تولید مجموعه فیلم کوتاه با موضوع پیشرفت و آبادانی کلید می‌خورد
اخبار اخبار انجمن
۱۲ تیر ۱۴۰۱

 

انجمن سینمای جوانان ایران و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برای تولید مجموعه فیلم کوتاه با موضوع فعالیت‌های جهادی و پیشرفت و آبادانی در مناطق مختلف کشور همکاری می‌کنند.

 

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، همکاری فرهنگی انجمن سینمای جوانان ایران و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با تولید مشترک مجموعه فیلم کوتاه در استان‌های مختلف کشور رقم می‌خورد.

مرحله نخست این همکاری با حضور فیلم‌سازان جوان در استان‌های سیستان و بلوچستان و خوزستان آغاز شده و در مراحل  بعدی در چهار استان دیگر ادامه پیدا خواهد کرد.

موضوع این تولیدات «فعالیت‌های جهادی» و «پیشرفت و آبادانی» است و بر اساس تفاهم به‌عمل آمده، انجمن سینمای جوانان ایران 5 فیلم‌ساز را برای ساخت این آثار در هر استان معرفی می‌کند. ایده فیلم‌ها با حضور این فیلم‌سازان در یک اردوی سه روزه و آشنایی آنها با شرایط منطقه شکل می‌گیرد و این ایده‌ها طی جلساتی به فیلم‌نامه تبدیل و نهایتاً با مشارکت بنیاد مستضعفان تبدیل به فیلم کوتاه داستانی خواهند شد.

نظرات کاربران

*
*
*