تور ویژه عکاسی جشنواره «آگر»

آخرین اخبار

تور ویژه عکاسی جشنواره «آگر»
اخبار انجمن جشنواره های منطقه ای
۱۷ شهریور ۱۳۹۷

عکاسان حاضر در جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان ملایر«آگر» روستاهای کمازان، مانیزان و طائمه را به قاب تصویر کشیدند.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، روز جمعه ۱۶شهریور در دومین روز برگزاری جشنواره منطقه‌ای ملایر، تور عکاسی با حضور ۵۰ نفر از عکاسان و علاقه‌مندان به هنر عکاسی در مناطق روستایی کمازان، مانیزان و طائمه برگزار شد.

این برنامه از ساعت ۹ صبح تا ۱۹ به‌طول انجامید و شرکت‌کنندگان به سرپرستی محسن حسینی‌تبار مسئول کمیته عکس جشنواره «آگر» زیبایی‌های این مناطق را ثبت کردند.

مانیزان روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان ملایر و پایتخت شیره انگور است. رودخانه پرآب و خروشان منیزان، باغات انگور وسیع، جنگل‏های طبیعی اطراف روستا، همجواری با منطقه حفاظت شده لشگردر، معماری پلکانی و سنگی و بقایای قلعه‏ ها و خانه های اربابی متعدد این روستا همواره مورد توجه عکاسان و علاقه‌مندان به گردشگری بوده است.

کمازان و طائمه نیز از توابع شهرستان ملایر هستند که با جاذبه‌های طبیعی بکر و بافت قدیمی علاقه‌مندان هنر عکاسی را به خود جلب می‌کنند.

شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان ملایر «آگر» از تاریخ ۱۵ الی ۱۸ شهریورماه سال ۱۳۹۷به مدت چهار روز در استان همدان، شهرستان ملایر، با حضور استان‌های همدان، مرکزی، قم، اصفهان، یزد، خراسان جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان، فارس و هرمزگان توسط انجمن سینمای جوانان ملایر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرمانداری ویژه شهر ملایر در حال برگزاری است.

 

نظرات کاربران

*
*
*