دبیرخانه ششمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان کشور اعلام کرد؛
تمدید مهلت ارسال اثر برای دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران و عموم علاقه‌مندان

آخرین اخبار

<span class='entry-second_title' span style='color:#444;font-size:14px;'>دبیرخانه ششمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان کشور اعلام کرد؛</span><br/>تمدید مهلت ارسال اثر برای دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران و عموم علاقه‌مندان
اخبار اخبار انجمن اخبار دفاتر
۲۸ آذر ۱۴۰۱

 

مهلت ارسال اثر به ششمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان کشور برای دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران و عموم علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد تا ۵ دی‌ماه ۱۴۰۱ تمدید شد.

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دفاتر این نهاد سینمایی در سراسر کشور تا پنجم دی ماه ۱۴۰۱ فرصت دارند تا آثار فیلم‌سازان نوجوان ۱۲ تا ۱۸ سال خود را جهت شرکت در ششمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

تمدید این مهلت تا پنجم دی‌ماه همچنین برای سایر علاقه‌مندان و نوجوانان علاقه‌مند به شرکت در المپیاد درنظر گرفته شده است و آن‌ها می‌توانند آثار خود را در دو بخش «فیلم» و «ایده» به المپیاد ششم ارسال کنند. ششمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان کشور به همت بنیاد سینمایی فارابی ۳۰ دی تا ۳ بهمن ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای اطلاع از جزییات و فراخوان المپیاد می‌توانند به نشانی http://portal.icff.ir/ و https://rubika.ir/farabiolympiad مراجعه کنند.

نظرات کاربران

*
*
*