تصمیم مدیران دو نهاد متولی فیلم کوتاه کشور: همکاری‌های ایسفا و انجمن گسترش می‌یابد

آخرین اخبار

تصمیم مدیران دو نهاد متولی فیلم کوتاه کشور: همکاری‌های ایسفا و انجمن گسترش می‌یابد
اخبار اخبار انجمن
۱۹ فروردین ۱۴۰۱

 

هیأت مدیره انجمن صنفی فیلم کوتاه ایران با حضور در ستاد مرکزی انجمن سینمای جوانان ایران با مدیرعامل و معاونان این مجموعه دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در این دیدار که عصر روز چهارشنبه 17 فروردین‌ماه 1401 با حضور مسعود امیری تیرانی؛ رئیس هیأت مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران به همراه الهام آقالری، امیر توده‌روستا، کاوه قهرمان، رضا اسدی و بهمن دادفر در ستاد مرکزی انجمن سینمای جوانان برگزار شد، گسترش همکاری‌های دوجانبه مورد تأکید قرار گرفت.

در این دیدار مهدی آذرپندار؛ مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران بر تعمیق و گسترش روابط و نقش ایسفا در سازوکارهای تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی فیلم کوتاه تأکید داشت.
همچنین امیری تیرانی؛ در خصوص نحوه برگزاری شایسته‌تر جشنواره فیلم کوتاه تهران، تبادل نظر کرد و پیشنهاداتی درباره نحوه مشارکت فعال‌تر «ایسفا» در این رویداد بین‌المللی مطرح شد.
در این جلسه که علی جعفری، سعید پوراسماعیلی، طیبه فلکیان، آرش رصافی، میکائیل دیانی (معاونان) و محمدحسین امیری (مشاور مدیرعامل) نیز حضور داشتند بر ضرورت گسترش بسترهای اکران فیلم کوتاه و لزوم توجه بیشتر سیاست‌گذاران و مدیران سینمایی کشور به مقوله فیلم کوتاه نیز گفت‌وگو صورت گرفت.

 

 

نظرات کاربران

*
*
*