تجلیل عکاسان چهارمحال و بختیاری از دومین عکاس پیشکسوت

تجلیل عکاسان چهارمحال و بختیاری از دومین عکاس پیشکسوت
اخبار دفاتر
۰۳ مهر ۱۳۹۶

انجمن سینمای جوانان شهرکرد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از «رضا زیرک‌پور» عکاس پیشکسوت این استان تجلیل کردند.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، این دومین آیین تجلیل از عکاسان پیشکسوت چهارمحال و بختیاری با عنوان «رنج عکس» است که از سوی انجمن سینمای جوانان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار می‌شود.

در این آیین عکس‌های زیرک‌پور با موضوع عزاداری سید و سالار شهیدان و پیاده‌روی اربعین حسینی به نمایش درآمد.

در این مراسم مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: آیین تجلیل از عکاسان پیشکسوت استان یک حرکت ارزنده است که باعث همدلی و همراهی عکاسان می‌شود.

جواد کارگران‌دهکردی افزود: کتاب عکاسان پیشکسوت و نام آوران چهارمحال و بختیاری از سوی انجمن سینمای جوانان شهرکرد و با همکاری این اداره کل به‌زودی جمع‌آوری و منتشر می‌شود و این کتاب سندی برای آیندگان در حوزه تصاویر استان خواهد بود.

مسئول انجمن سینمای جوانان شهرکرد نیزدر این مراسم گفت:این انجمن تا پایان سال آیین تجلیل و بررسی آثار عکاسان پیشکسوت را برگزار می‌کند.

سجاد میرزائیان دهکردی ادامه داد: این انجمن سال آینده نیز آثار ۱۰ عکاس را مورد بررسی قرار می‌دهد و از عکاسان نام‌آور جشنواره‌های مختلف نیز قدردانی خواهد کرد.

رضا زیرک‌پور در سه دهه فعالیت خود در حوزه عکاسی چهارمحال و بختیاری در خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مکتوب فعالیت کرده است و موفق به کسب جوایز مختلفی در سطح ملی و بین‌المللی شده است.

عکاسان چهارمحال و بختیاری پیش از این از «احمد تاجی» عکاس پیشکسوت استان تقدیر کرده بودند.

 

نظرات کاربران

*
*
*