مراسم بزرگداشت امیر نادری با نمایش فیلم دونده وبیان خاطراتی از دوستان وی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در سومین روز از پنجاه وهشتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «اروند» مراسم بزرگداشت امیر نادری در محل سینما مهر آبادان برگزارشد.

در این مراسم که با حضور سیدصادق موسوی مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران، همایون قنواتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند، حبیب‌ ایل‌بیگی، جعفر صانعی‌مقدم، جمعی از مدیران و مسئولان فرهنگی و همچنین هنرمندان و علاقه‌مندان به این فیلم‌ساز مطرح آبادانی برگزار شد، فیلم دونده از آثار شاخص وی در فضای باز به نمایش درآمد.

در بخش دیگری از این مراسم طهماسب صلح‌جو و غلامرضا رمضانی به بیان ویژگی‌های آثار و خاطرات خود از امیر نادری پرداختند. رمضانی که سابقه همکاری با نادری را با عنوان مدیر تهیه و دستیاری کارگردان در فیلم دونده داشته است، ضمن بیان خاطراتی از همکاری با این فیلم‌ساز، تفکر، جدیت و تلاش را ازجمله مهم‌ترین عوامل موفقیت وی برشمرد. صلح‌جو نیز ضمن تمجید از آثار امیر نادری آن‌دسته از فیلم‌ها را که ازخاطرات و حدیث نفس خود وی برآمده، موفق‌تر و ماندگارتر توصیف کرد.

پنجاه وهشتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «اروند» چهارشنبه ۶ دی‌ماه با معرفی نفرات برتر در بخش‌های عکس، فیلمنامه و فیلم کوتاه به کار خود پایان خواهد داد.

 

اعلام جزئیات «دوره جامع عکاسی» ا...
جشنواره بین‌المللی فیلم حوا با م...
فیلم کوتاه «ناسوخ» وارد پیش تولی...
«گواه» از روسیه جایزه گرفت
چگونه باید به ایده برای تولید فی...
برنامه رادیویی «سین» آغاز به کار...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *