بیست‌ و دومین نمایش اینترنتی «چهار ایده، چهار فیلم»

بیست‌ و دومین نمایش اینترنتی «چهار ایده، چهار فیلم»
اخبار اخبار انجمن
۲۷ اسفند ۱۳۹۹

بیست‌ و دومین هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» با نمایش فیلم‌‌های: «یک شب»، «تیری در تاریکی»، «مرنجاب» و «ورم» از 21 اسفند آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در بیست‌ و دومین هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم»، فیلم‌های: «یک شب» به کارگردانی آیدا علی‌مددی، «تیری در تاریکی» ساخته علی عرفان فرهادی، «مرنجاب» به کارگردانی مصطفی مهربان و «ورم» ساخته اصغر لایی، از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی «وُدیو»، «هاشور» و «تیوال» به نمایش در می‌آید.

نمایش اینترنتی فیلم‌های کوتاه با هدف دسترسی آسان‌تر فیلم‌سازان جوان به فیلم‌های کوتاهِ باکیفیت، آشنایی هرچه بیشتر مخاطبان عام با فیلم کوتاه و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت پلت‌فرم‌ها در زمینه انتشار و نمایش فیلم‌های کوتاه، در دستورکار انجمن سینمای جوانان ایران قرار گرفته است.

گفتنی است، از آغاز این طرح تاکنون بیش از 120 فیلم کوتاه به‌صورت هفتگی از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی ودیو، هاشور و تیوال به‌نمایش درآمده‌اند.

 

نظرات کاربران

*
*
*