نیکولتا کاتالدو، تهیه‌کننده مستقل ایتالیایی بر خط فرضی

نیکولتا کاتالدو، تهیه‌کننده مستقل ایتالیایی بر خط فرضی
اخبار اخبار انجمن
۲۲ تیر ۱۴۰۰

گفت‌و‌گوی زنده انجمن سینمای جوانان ایران پیرامون فیلم کوتاه این هفته با حضور  نیکولتا کاتالدو، تهیه کننده مستقل ایتالیایی، برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، چهل‌وسومین گفت‌و‌گوی زنده انجمن سینمای جوانان ایران پیرامون فیلم کوتاه با عنوان بر خط فرضی (فصل دوم) ساعت 21 شامگاه چهارشنبه 16 تیرماه 1400 از طریق صفحه معاونت آموزش انجمن به ‌آدرس  amoozsh.iycs@ برگزار خواهد شد.

عنوان نشست تخصصی این هفته «کارگردانی/ «فیلم‌سازی به سبک جریان اصلی یا سینمای هنری، چگونه کارگردانی می‌خواهید باشید» است که با حضور نیکولتا کاتالدو و با اجرای عطا مجابی برگزار می‌شود.

نیکولتا کاتالدو تهیه‌کننده مستقل ایتالیایی است که از سال 2009 با پروژه‌های بین‌المللی در سراسر اروپا همکاری داشته و از سال 2018 مدیرعامل و تهیه‌کننده کمپانی Insolita Film بوده است. Insolita Film یک شرکت تولید فیلم و محصولات فرهنگی در بازار بین‌المللی است که بر اَشکال تازه تولید و توزیع فیلم تمرکز دارد. از جمله جنبه‌های نوآورانه این کمپانی، ایجاد بستر CIAK-in است که طی آن،کارآفرینان و هنرمندان می‌توانند با ارزش‌های بدیع و پایدار در قالب یک شبکه دیجیتال همکاری کنند و از یکدیگر تأثیر بگیرند.

«برخط فرضی» هر هفته ساعت 21 از طریق صفحه اینستاگرام انجمن به نشانی amoozsh.iycs@ برگزار می‌شود.

گفتنی است در فصل جدید برخط فرضی، هرماه یک مجری‌کارشناس موضوع واحدی را با حضورکارشناسان سینمایی مورد بررسی قرار خواهد داد و این برنامه چهارشنبه‌ هر هفته از ساعت 21 میزبان یک کارشناس مهمان خواهد بود.

بر این اساس، در دومین مجموعه آموزشی از سری جدید برخط فرضی، عطا مجابی به عنوان مجری‌کارشناس، موضوع «کارگردانی فیلم کوتاه» را طی 5 هفته با 5 مهمان این برنامه مورد واکاوی قرار خواهد داد.

تاکنون چهل و دو  نشست تخصصی با عنوان «برخط فرضی» در حوزه‌های گوناگون مرتبط با فیلم کوتاه با حضور اساتید برجسته ایرانی و خارجی برگزار شده و ویدیوی نشست‌های قبلی در صفحه یادشده در دسترس علاقه‌مندان است.

نظرات کاربران

*
*
*