بر خط فرضی با ارسطو مداحی گیوی

بر خط فرضی با ارسطو مداحی گیوی
اخبار اخبار انجمن
۰۹ دی ۱۳۹۹

گفت‌و‌گوی زنده انجمن سینمای جوانان ایران پیرامون فیلم کوتاه این هفته با حضور ارسطو مداحی، فیلمبردار، نورپرداز و مدرس فیلمبرداری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، بیست و پنجمین گفت‌و‌گوی زنده انجمن سینمای جوانان ایران پیرامون فیلم کوتاه ساعت 21 شامگاه چهارشنبه 10 دی‌ماه، از طریق صفحه اینستاگرام انجمن برگزار خواهد شد.

عنوان نشست تخصصی این هفته «نورپردازی با رفلکتور» است که با حضور ارسطو مداحی گیوی و اجرای حافظ آهی برگزار می‌شود.

ارسطو مداحی گیوی، کارشناس فیلم‌برداری از دانشکده‌ صداوسیما، کارشناس ارشد عکاسی از دانشگاه هنر تهران و فیلم‌بردار ارشد بازنشسته از سازمان صداوسیما است و اجرای بیش از ۵۰ کارگاه آموزشی در دانشگاه‌ها، جشنواره‌ها و مراکز صداوسیما، ترجمه کتاب اصول فن‌آوری دوربین ویدیو و اصول کاربری فیلترها در نورپردازی، بیش از ۶۰ مقاله علمی در طول حدود ۲۷ سال تدریس در دانشکده‌های هنری ازجمله فعالیت‌های پژوهشی مداحی گیوی است.

وی جوایزی چون: بهترین پایان‌نامه‌ تحصیلی از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، جایزه‌ بهترین فیلم‌برداری از جشنواره جهانی فیلم کوتاه تهران ۱۳۸۹، دو جایزه‌ نورپردازی Dedolight International Competition 2015 & 2020 و فیلم‌برداری بیش از 35 فیلم سینمایی و مستند، طراحی نور و مهندسی روشنایی چندین پروژه‌ی تلویزیونی و معماری و همچنین ساخت فیلم‌های آموزشی Cool Light، فضاسازی با نورپردازی و نورپردازی شیشه با رفلکتور در پرونده حرفه‌ای خود دارد.

گفتنی است، مجموعه نشست‌های آموزشی آنلاین انجمن سینمای جوانان ایران با عنوان «برخط فرضی» هر هفته ساعت 21 از طریق صفحه اینستاگرام انجمن به نشانی @iycs.ir برگزار می‌شود. تاکنون بیست و سه تخصصی با عنوان «برخط فرضی» در حوزه‌های گوناگون مرتبط با فیلم کوتاه با حضور اساتید برجسته ایرانی و خارجی برگزار شده و ویدیوی نشست‌های قبلی در صفحه یادشده در دسترس علاقه‌مندان است.

به علاقه‌مندان  این گفتگو زنده پیشنهاد  می‌شود به عنوان پیش‌زمینه بحث این هفته مقاله درج شده در لینک زیر را مطالعه نمایند.

نورپردازی با رفلکتور

نظرات کاربران

*
*
*