برگزاری کارگاه عکاسی تخصصی در مهاباد

برگزاری کارگاه عکاسی تخصصی در مهاباد
اخبار دفاتر
۳۱ تیر ۱۳۹۶

کارگاه تخصصی عکاسی جنوب استان آذربایجان‌غربی در مهاباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، رئیس انجمن سینمای جوانان مهاباد با اعلام این خبر افزود: این کارگاه باهدف به کارگیری دانش و داده‌های عکاسی جهت خلق عکس‌های پویا و تاثیرگذار با حضور بیش از ۱۵۰ نفر ازعلاقه‌مندان شهرهای جنوب استان در سالن آمفی‌تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد برگزار شد.

رحیم بایزیدی ادامه داد: این کارگاه دو روزه با حضور«بهروز اسراری» از مدرسان باسابقه استان در حوزه عکس و تصویربرداری برگزار و به مدت ۲۰ساعت به طول انجامید و در پایان به فارغ التحصیلان گواهی شرکت اعطاء شد.

وی افزود: اداره فرهنگ وارشاداسلامی مهاباد و کانون تبلیغاتی‌‌‌دوراندیش این شهرستان از حامیان برگزاری این کارگاه بودند و علاقه‌مندان از شهرهای بوکان، پیرانشهر، نقده، میاندواب و همچنین هنرجویانی از استان کردستان و مریوان نیز در آن حضور داشتند.

بایزیدی ادامه داد: جهت تشویق و ترغیب هنرجویان، عکس‌های گرفته شده توسط  کارآموزان  در معرض داوری قرار می‌گیرد و طی مراسمی به سه نفراز برگزیدگان لوح تقدیر و تندیس و جایزه نقدی اعطاء خواهد شد. 

قبل از شروع کارگاه رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان مهاباد گفت: وجود چنین کارگاه‌هایی از دغدغه‌های علاقه‌مندان در این شهرستان است که با همت انجمن سینمای جوانان مهاباد و در راستای بهره‌برداری از هنرعکاسی این قدم برداشته شد.

مرادی افزود: هنر در ذات هر فرد چه بسا به صورت مکتوب یا تصویری وجود دارد و برای شناسایی استعدادهای جوان باید انجمن‌های فرهنگی و هنری شهرستان این وطیفه را بر دوش بکشند و برای کشف استعدادها اقدام کنند.

 

 

نظرات کاربران

*
*
*