برگزاری کارگاه آنلاین اقتباس ادبی در فیلم کوتاه با حضور داریوش غریب‌زاده

آخرین اخبار

برگزاری کارگاه آنلاین اقتباس ادبی در فیلم کوتاه با حضور داریوش غریب‌زاده
اخبار اخبار دفاتر
۰۶ تیر ۱۴۰۰

 

کارگاه دو روزه آنلاین «اقتباس ادبی در فیلم کوتاه» با شرکت ۲۵ هنرجو از دفاتر یاسوج، برازجان، تنگستان و بوشهر در انجمن سینمای جوانان استان بوشهر برگزار شد.

 

 

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، داریوش غریب‌زاده نویسنده و کارگردان برجسته کشور در این خصوص گفت: گمان می‌کنم حضور هنرجویان علاقه‌مند در این کارگاه و در ادامه با تشکیل کارگاه در فضای مجازی این امکان را می‌دهد که بتوانیم دو استان بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد را هر چه بیشتر به هم نزدیک نماییم تا از ظرفیت های نویسندگان استفاده گردد.

غریب‌زاده استاد کارگاه اقتباس ادبی افزود: برگزاری این دست کارگاه‌ها،  نیاز روزافزون به مطالعه آثار ادبی جهان و تقویت استفاده از این آثار در فیلم‌نامه‌نویسی برای خلق فیلم‌های قابل دفاع را افزون و میسر می‌کند.

 

گروه کارگاه اقتباس ادبی هم اکنون در فضای مجازی در انجمن سینمای جوانان استان بوشهر به فعالیت خود ادامه می دهد. گفتنی ست پس از برگزاری کارگاه دو فیلم‌نامه در حال نگارش است. عبدالرحمن برزگر مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر ابراز امیدواری کرد که بتوانیم هر دو فیلم‌نامه را به مرحله تولید برسانیم. برزگر ضمن قدردانی از زحمات آقای غریب‌زاده گفت: به‌زودی این کارگاه به شکل ملی گسترش پیدا خواهد کرد. وی با اشاره به تأکید و رویکرد جدید آموزش انجمن در فضای مجازی، افزود: از این پس شاهد برگزاری بیشتر کلاس‌های آنلاین در فصل تابستان خواهیم بود.

نظرات کاربران

*
*
*