برگزاری هفتمین هفته فیلم و عکس دفتر بَم

آخرین اخبار

برگزاری هفتمین هفته فیلم و عکس دفتر بَم
اخبار اخبار انجمن اخبار دفاتر
۰۴ دی ۱۴۰۰

 

 

هفتمین هفته فیلم و عکس شرق استان کرمان دفتر بم برگزار شد.

 

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در هفته سالگرد زلزله بم،  هفتمین هفته فیلم و عکس شرق استان کرمان از یک تا سوم دیماه توسط دفتر بم انجمن برگزار شد.

بر پایه این گزارش درروز اول (1 دی‌ماه) وُرک‌شاپ تخصصی عکاسی (عکاسی مستند اجتماعی)با حضور حمید صادقی، مدرس و عکاسان و هنرجویان فعال دفتر از ساعت10تا 14 برگزار شد.

همچنین عصر روز اول ساعت 17 نمایشگاه عکس گروهی متشکل از21 فریم از آثار هجده عکاس بمی با حضور استاد حمید صادقی و مسؤولان شهرستان و عکاسان افتتاح شد.

در روز دوم این رویداد (2 دی‌ماه) وُرک‌شاپ تخصصی فیلم‌سازی (سبک در فیلم کوتاه) با تدریس سیدحمید میرحسینی و با حضور فیلم‌سازان و هنرجویان فعال از ساعت9 تا 16 برگزار شد و عصر همان روز-ساعت 16 مرور آثار استاد سیدحمید میرحسینی  و اکران فیلم مستند «دیوران» ساخته سیدحمید میرحسینی با حضور جمعی از مسؤولان و صاحبان اثر در سالن سینمای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

در ادامه و در روز سوم کارگاه تخصصی و ساخت فیلم کوتاه  یک دقیقه‌ای با حضور حمید میرحسینی و فیلم‌سازان دوره فیلم‌سازی برگزار شد؛ سپس ساعت16 در مرور آثار استاد سیدحمید میرحسینی اکران فیلم مستند «سمفونی خاموش» ساخته وی اکران شد و برخی فیلم‌های جشنواره فیلم کوتاه تهران و فیلم «علت غایی» به‌کارگردانی میلاد توحیدیان با حضور جمعی از فیلم‌سازان و صاحبان اثر در سالن سینمای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی روی پرده رفتند.

اختتامیه هفتمین هفته فیلم و عکس شرق استان کرمان با حضور جوشایی رئیس محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بم، مسؤولان شهرستان و مهمان ویژه اختتامیه سیدحمید میرحسینی  از ساعت 18 تا 20 در سالن سینمای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بم برگزار شد.

 

نظرات کاربران

*
*
*