برگزاری اختتامیه چهارمین جشنواره نوشتار سینمایی

برگزاری اختتامیه چهارمین جشنواره نوشتار سینمایی
اخبار انجمن
۲۸ شهریور ۱۳۹۵

اختتامیه چهارمین جشنواره نوشتار سینمایی ششم مهرماه در هتل انقلاب برگزار می‌شود.

بنا به اعلام ستاد برگزاری جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران، اختتامیه چهارمین جشنواره نوشتار سینمایی روز ششم مهرماه در هتل انقلاب تهران برگزار می‌شود. این برنامه که در سه دوره گذشته خود همزمان با اهدا جوایز به فیلم‌هاس منتخب اعضا انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایس برگزار می‌شد، اما امسال برای نخستین بار به‌صورت مجزا اجرا خواهد شد.

برگزیدگان رشته‌های مختلف مطبوعاتی از میان منتقدان و نویسندگانی که آثارشان را به این جشنواره ارسال کرده‌اند در این مراسم جوایزشان را دریافت می‌کنند. خسرو دهقان، فریدون صدیقی، دکتر احمد توکلی، دکتر امیرعلی نجویان و حسین معززی‌نیا داوری آثار را برعهده داشته‌اند.

چهارمین جشنواره نوشتار سینمایی با هدف تجلیل از منتقدان و نویسندگان برتر سینمایی، شناخت استعدادهای نو و ارج نهادن به نقد و نوشتار علمی، منصف و شریف به دبیری سحر عصرآزاد برگزار شد.

این جشنواره ۶ رشته در بخش اصلی، ۴رشته در بخش ویژه و ۴ رشته در بخش جنبی داشته و آثار چاپ شده در نشریات یا منتشر شده در سایت‌ها در سال‌های ۹۰، ۹۱ و ۹۲ را در برگرفته است.

بخش اصلی سینما شامل رشته‌های نقد، گفتگو، گزارش، سرمقاله و یادداشت، ترجمه و مقاله تحلیلی می‌شود. بخش ویژه شامل بهترین برنامه سینمایی در رادیو و تلویزیون، بهترین گروه سینمایی روزنامه‌ها، بهترین مجله سینمایی و سینما در فضای مجازی است.

نظرات کاربران

*
*
*