برنامه کارگاه‌ها و فیلم‌های دومین روز جشنواره «شبدیز»

آخرین اخبار

برنامه کارگاه‌ها و فیلم‌های دومین روز جشنواره «شبدیز»
اخبار انجمن
۲۳ شهریور ۱۳۹۶

 

برگزاری کارگاه‌های فیلمنامه‌نویسی و عکاسی و نمایش ٢٩ فیلم کوتاه بخشی از برنامه‌های دومین روز جشنواره منطقه‌ای “شبدیز” هستند. 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در سانس صبح دومین روز پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «شبدیز» کارگاه فیلمنامه‌نویسی سعید عقیقی با عنوان ” از ایده تا طرح: دفترچه یادداشت فیلمنامه‌نویس” در سالن انتظار تاتر شهر کرمانشاه و تور عکاسی از آثار باستانی و جذابیت‌های کرمانشاه برگزار می‌شوند. همچنین کارگاه عکاسی مهدی وثوق نیا با عنوان “مروری بر سیر تحول مجموعه های مستند” در نوبت بعدازظهر برگزار می‌شود.

فاز دوم کارگاه دانش‌افزایی مربیان فیلم­نامه‌نویسی انجمن سینمای جوان با حضور دکتر مجید شیخ‌انصاری و با عنوان «آشنایی با نظام پرسشی برای ساماندهی به ایده‌های سینمایی، مطالعه موردی روش کانتور» نیز در دو نوبت صبح و بعدازظهر برای مربیان استان‌های حاضر در جشنواره برگزار می‌شود.

فیلم‌ها در چهار نوبت ١۴:٣٠، ١۶:٣٠، ١٨:٣٠ و ٢٠:٣٠ به نمایش درمی‌آیند و سپس ٢٩ فیلم نمایش داده شده توسط عطا مجابی و هادی علی‌پناه به نقد و بررسی گذاشته می‌شوند.
سانس اول:
رسیدن / محمدرضا میناپوراقدم / داستانی / ۱۲ دقیقه / ارومیه
بی سایه گی / محدثه بهراد / تجربی / ۵ دقیقه / کرمانشاه
سزارین / امید وفایی / داستانی / ۲۲ دقیقه / ملایر
من می مانم / فاطمه مرزبان / مستند / ۳۰ دقیقه / سنندج
مسیر سخت / بهنام اسداللهی / پویانمایی / ۲ دقیقه / اردبیل
طناب / ناصر احمدی گوروان / تجربی / ۴ دقیقه / لاهیجان
خانه ی سفید / مادح مفاخری / داستانی / ۲۰ دقیقه / سنندج

سانس دوم:
آلان / مصطفی گندمکار / داستانی / ۲۲ دقیقه / همدان
بازی روی ماه / سامان آریان پور / تجربی / ۱۱ دقیقه / کرمانشاه
او / رومینا روشن‌بین / داستانی / ۷ دقیقه / کرج
پناهگاه حامی / حامد کلجه‌ای / مستند / ۳۰ دقیقه / قزوین
شمع سرد / نوید زارع / داستانی / ۱۳ دقیقه / سنندج
بوم / نگین صدقی سیسان / پویانمایی / ۵ دقیقه / کرمانشاه
مرض پادشاهان / شهرام رحیمی / داستانی / ۹ دقیقه / قزوین

سانس سوم:
سیم آخر/ خشایار متی‌پور / داستانی / ۱۸ دقیقه / سنندج
حفره / زهرا ترکمنلو / داستانی / ۱۱ دقیقه / تبریز
ناوک عشق / شمسی وفایی / مستند / ۳۰ دقیقه / کرمانشاه
اعلا / فرزانه قائمی زاده / داستانی / ۱۴ دقیقه / همدان
عکس های بی نشان / هما ولی‌زاده / داستانی / ۸ دقیقه / اردبیل
در باد می وزد / هژیر اسعدی / پویانمایی / ۶ دقیقه / سنندج
روزشمار / سعید مصطفوی / داستانی / ۱۱ دقیقه / قزوین

سانس چهارم:
ژیوار / بهنام درویش پور / داستانی / ۱۹ دقیقه / ارومیه
چیز خاصی نیست / سهیلا پورمحمدی / داستانی / ۹ دقیقه / رودبار
خرِ تنها / مهدی حسنی‌جلیلیان / مستند / ۲۳ دقیقه / کرمانشاه
من مادر هستم / رسول دژآگاه ماسوله / داستانی / ۳ دقیقه / تالش
هراس / جلال نعیمی / پویانمایی / ۹ دقیقه / کرمانشاه
فاتح / محسن جعفری / داستانی / ۶ دقیقه / اردبیل
سوده / امیررضا رشتی / داستانی / ۳ دقیقه / همدان
کافه کا / محمدهادی امینی / داستانی / ۲۶ دقیقه / تبریز

پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان، شبدیز ۲۲ تا ۲۵ شهریور ماه سال‌جاری با حضور استان‌های کرمانشاه، البرز، قزوین، گیلان، زنجان، همدان، کردستان، ایلام، اردبیل، آذربایجان‌غربی و آذربایجان‌شرقی در شهر کرمانشاه برگزار می‌شود.

نظرات کاربران

*
*
*