برخط فرضی چهل و ششم؛ گفت‌وگوی رامتین شهبازی با سعید رحمانی

برخط فرضی چهل و ششم؛ گفت‌وگوی رامتین شهبازی با سعید رحمانی
اخبار اخبار انجمن
۱۲ مرداد ۱۴۰۰

گفت‌و‌گوی زنده انجمن سینمای جوانان ایران پیرامون فیلم کوتاه این هفته با حضور سیدسعید رحمانی برگزار می‌شود.

به‌گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، چهل ‌و ششمین گفت‌و‌گوی زنده انجمن سینمای جوانان ایران پیرامون فیلم کوتاه با عنوان برخط فرضی (فصل دوم) ساعت 21 شامگاه چهارشنبه 13 مردادماه 1400 از طریق صفحه معاونت آموزش انجمن به ‌آدرسamoozsh.iycs @ برگزار خواهد شد.

عنوان نشست تخصصی این هفته که دومین جلسه از سرفصل «روایت در فیلم کوتاه» است، «کنش یا اکتیویته» نام دارد که با حضور سیدسعید رحمانی  و با اجرای رامتین شهبازی برگزار می‌شود.

 

«برخط فرضی» هر هفته ساعت 21 از طریق صفحه اینستاگرام انجمن به نشانی amoozsh.iycs @ برگزار می‌شود.

گفتنی است در فصل جدید برخط فرضی، هرماه یک مجری‌کارشناس موضوع واحدی را با حضورکارشناسان سینمایی مورد بررسی قرار خواهد داد و این برنامه چهارشنبه‌ هر هفته از ساعت 21 میزبان یک کارشناس مهمان خواهد بود.

بر این اساس، در سومین مجموعه آموزشی از سری جدید برخط فرضی، رامتین شهبازی به‌عنوان مجری‌کارشناس، موضوع «روایت در فیلم کوتاه» را طی 5 هفته با 5 مهمان این برنامه مورد واکاوی قرار خواهد داد.

تاکنون چهل و پنج نشست تخصصی با عنوان «برخط فرضی» در حوزه‌های گوناگون مرتبط با فیلم کوتاه با حضور اساتید برجسته ایرانی و خارجی برگزار شده و ویدیوی نشست‌های قبلی در صفحه یادشده در دسترس علاقه‌مندان است.

 

نظرات کاربران

*
*
*