با معین صمدی بر خط فرضی

با معین صمدی بر خط فرضی
اخبار اخبار انجمن
۲۶ آبان ۱۴۰۰

 

گفت‌و‌گوی زنده انجمن سینمای جوانان ایران پیرامون فیلم کوتاه این هفته با محوریت انیمیشن و با حضور معین صمدی برگزار می‌شود.

 

به‌گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، پنجاه و نهمین گفت‌و‌گوی زنده انجمن سینمای جوانان ایران پیرامون فیلم کوتاه با عنوان برخط فرضی (فصل دوم) ساعت 21 شامگاه چهارشنبه 26 آبان‌ماه 1400 از طریق صفحه معاونت آموزش انجمن به ‌آدرس amoozsh.iycs@ برگزار خواهد شد.

نشست تخصصی این هفته با موضوع «انیمیشن» برگزار می‌شود و پنجمین برنامه از این سری، «انیمیشن تجربی و روایت» نام دارد که با حضور معین صمدی و هدی اثنی‌عشری (مجری-کارشناس) اجرا خواهد شد.

 

معین صمدی متولد ۱۳۵۸، کارشناس گرافیک، کارگردان و تهیه‌کننده‌ فیلم‌های انیمیشن و عضو هیات مدیره انجمن صنفی انیمیشن است.

 

گفتنی‌است، در فصل جدید برخط فرضی، هرماه یک مجری‌کارشناس موضوع واحدی را با حضور کارشناسان سینمایی مورد بررسی قرار خواهد داد و این برنامه چهارشنبه‌ هر هفته از ساعت 21 میزبان یک کارشناس مهمان خواهد بود.

بر این اساس، در پنجمین مجموعه آموزشی از سری جدید برخط فرضی، هدی اثنی‌عشری به‌عنوان مجری‌کارشناس، موضوع «انیمیشن» را طی 5 هفته با 5 مهمان این برنامه مورد واکاوی قرار خواهد داد.

 

تاکنون 58 نشست تخصصی با عنوان «برخط فرضی» در حوزه‌های گوناگون مرتبط با فیلم کوتاه با حضور اساتید برجسته ایرانی و خارجی برگزار شده و ویدیوی نشست‌های قبلی در صفحه یادشده در دسترس علاقه‌مندان است.

نظرات کاربران

*
*
*