با حکم رئیس سازمان سینمایی؛ حبیب ایل‌بیگی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی شد

با حکم رئیس سازمان سینمایی؛ حبیب ایل‌بیگی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی شد
اخبار اخبار انجمن
۱۹ آبان ۱۴۰۰

 

محمد خزاعی طی حکمی حبیب ایل‌بیگی را به سمت معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی منصوب کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط‌عمومی سازمان سینمایی؛ متن این حکم به این شرح است:

«برادر گرامی جناب اقای حبیب ایل‌بیگی/ با عنایت به تجارب، تخصص و تعهد به موجب این حکم به‌عنوان معاون نظارت و ارزشیابی سازمان امور سینمایی منصوب می‌شوید.

اهمیت، پیچیدگی و لزوم تعامل و تدبیر در این معاونت و زیر مجموعه‌های حساس آن با عنایت به پیوستگی و ارتباط تنگاتنگ با صنوف سینمایی و انتظارات خاص اقشار مختلف مردم، نخبگان و فرهیختگان جامعه از سینما نیازمند تدبیر، تعامل، برنامه‌ریزی و آینده‌نگری در امور حساس و مرتبط این معاونت است. اهم وظایف و انتظارات از حضرتعالی به شرح ذیل است:

– مدیریت موثر در تشکیل و نظارت بر حسن جریان امور در شوراهای پروانه ساخت و نمایش براساس مقررات و آیین‌نامه‌های مربوطه

– نظارت و مدیرت راهبردی در ادارات کل تابعه به عنوان درگاه‌های اصلی مراجعه و تعامل اهالی و فعالان سینمایی با سازمان سینمایی

– تصحیح و تدوین آیین‌نامه‌های تولید و عرضه آثار با عنایت به نیازهای روز، ضرورت ها، تکثر و تحولات حوزه تولید و عرضه فیلم ها با توجه به تنوع گونه و ساختارها

– مدیریت و نظارت بر نحوه تاسیس، فعالیت و عملکرد موسسات فیلم‌سازی و دفاتر عرضه و پخش

– تعامل و‌ همفکری با مدیران موسسات تابعه سازمان در خصوص تولید محتوا و برگزاری جشنواره‌های ملی و تخصصی

بدیهی است انتظارات واقعی مردم، نخبگان وگروه‌های مرجع در بهره‌گیری از هنر _ صنعت سینما و تاکیدات و منویات مقام معظم رهبری و انتظارات ایشان از این هنر متعالی و رهنمودهای ارزشمندشان در بیانیه گام دوم و تحولات ساختاری عرصه فرهنگ جهت نیل به سینمای مطلوب و انقلابی می بایست وجهه همت شما در این مسند خطیر و همچنین، همه همکاران در دوره جدید باشد. توفیق روز افزونتان را از خداوند سبحان خواهانم.

محمد خزاعی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی»

شایان ذکر است حبیب ایل‌بیگی متولد ۱۳۴۵دانش‌آموخته کارشناسی علوم سیاسی و کارشناسی ارشد روابط بین‌الملل است. قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی خرداد۱۳۹۶تا آبان۱۴۰۰، معاون فرهنگی و پژوهشی بنیاد سینمایی فارابی اسفند ۱۳۹۸ تا آبان۱۴۰۰، مدیر سه دوره المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران ۱۳۹۸ تا ۱۴۰۰، معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی بهمن ۱۳۹۳تا خرداد ۱۳۹۶، رییس هیات مدیره و مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران آذر ۱۳۹۲تا بهمن ۱۳۹۳، دبیر سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۱۳۹۳، مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل حوزه هنری آذر ۱۳۸۹تا آذر ۱۳۹۲ از جمله مسؤولیت‌های وی بوده است.

نظرات کاربران

*
*
*