بازیگر فیلم «تشک مواج»: توجه به ناشنوایان در سینمای کوتاه اتفاقی ارزشمند است

بازیگر فیلم «تشک مواج»: توجه به ناشنوایان در سینمای کوتاه اتفاقی ارزشمند است
اخبار اخبار انجمن سی وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
۰۳ بهمن ۱۳۹۹

بازیگر ناشنوای فیلم «تشک مواج» گفت: برای من بسیار ارزشمند است که در این جشنواره به ناشنوایان توجه شده است، چراکه متاسفانه خیلی کم برای ناشنوایان فیلم ساخته می شود و همین توجه بسیار اهمیت دارد.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، علی محمودی بازیگر ناشنوا فیلم «تشک مواج» بیان کرد: فیلم تشک مواج فیلمی بود که من در آن با افراد شنوا ارتباط برقرار می کردم، این فیلم به ارتباطات آسان میان افراد ناشنوا و شنوا اشاره دارد.
وی افزود: در این فیلم از زبان اشاره استفاده شده است و نشان می دهد که ارتباط گیری میان افراد شنوا و ناشنوا چه قدر راحت است.
این بازیگر خاطر نشان کرد: برای من بسیار ارزشمند است که در سینمای کوتاه به ناشنوایان توجه شده است، چراکه متاسفانه خیلی کم برای ناشنوایان فیلم ساخته می شود و همین توجه بسیار اهمیت دارد.

محمودی عنوان کرد: این فیلم موجب شد که من برای اولین بار بازی کنم و به جشنواره بیایم و بسیار خوشحالم که به این عرصه وارد شدم.

نمایش فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۱ تا ۵ بهمن‌ماه ۹۹ صورت می‌گیرد. این رویداد به دبیری سید صادق موسوی ششم بهمن‌ نیز با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان خواهد داد.

نظرات کاربران

*
*
*