بازدید مسئولین سازمان سینمایی از انجمن سینمای جوانان استان فارس

اخبار انجمن
۱۳ مرداد ۱۳۹۸

 

رمضانعلی حیدری‌خلیلی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان سینمایی  به همراه تعدادی از مدیران و مسئولین سینمایی از انجمن سینمای جوانان استان فارس بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، رمضانعلی حیدری‌خلیلی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی به همراه سیدحسین سیدی، مدیر عملکرد و امور استان‌های این سازمان، مهدی رنجبر، معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و روح الله رنجبری، مدیر گروه سینمایی آن اداره‌کل از دفتر انجمن سینمای جوانان استان فارس بازدید کردند.

حیدری‌خلیلی ضمن بازدید از انجمن سینمای جوانان استان فارس در گفتگویی صمیمانه با هنرآموزان انجمن به سؤالات آنها پاسخ گفت و در جریان مشکلات آن‌ها قرار گرفت.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان سینمایی وزارت ارشاد با بیان این‌که سال خوبی پیش روی انجمن قرار گرفته است، اظهار کرد: انجمن سینمای جوانان به‌عنوان یک برند، از مراکز اصلی و مهم رشد و استعدادیابی سینمای ایران است که می‌بایست بیش از پیش به آن توجه شود.

مهدی رنجبر، معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس نیز در این بازدید با اشاره به برگزاری جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان، سینما و ادبیات و حمایت کامل این اداره‌کل در رویدادهای فرهنگی و هنری از گسترش دفاتر نمایندگی‌های انجمن سینمای جوانان در شهرستان‌های جهرم، گراش و لامرد خبر داد و گفت: این اداره‌کل تمام تلاش خود را در جهت تکمیل تجهیزات انجمن سینمای فارس خواهد نمود .

علیرضا توکل، مدیر انجمن سینمای جوان استان فارس نیز ضمن گزارشی از روند فعالیت‌های انجمن استان فارس، درباره پورتال تولید انجمن و شورای تخصصی تولید این استان که به تازگی بر اساس سیاست‌های تولید راه‌اندازی شده است، توضیحاتی ارائه کرد.

نظرات کاربران

*
*
*