اکران 13 فیلم کوتاه با محوریت محرم در ودیو، هاشور و تیوال/ آثار عاشورایی دهه هفتاد و هشتاد انجمن بازخوانی می‌شود

آخرین اخبار

اکران 13 فیلم کوتاه با محوریت محرم در ودیو، هاشور و تیوال/ آثار عاشورایی دهه هفتاد و هشتاد انجمن بازخوانی می‌شود
اخبار اخبار انجمن
۰۸ مرداد ۱۴۰۱

13 فیلم کوتاه با محوریت واقعه عاشورا از امروز 8 مردادماه تا 5 مهرماه 1401 در سه پلتفرم هاشور، ودیو و تیوال به صورت اشتراکی و فروشی، آنلاین اکران می‌شود.

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، امور پخش و توزیع انجمن سینمای جوانان ایران به مناسبت آغاز ماه محرم و ایام سوگواری اباعبدالله، تازه‌ترین بسته خود را با عنوان «حسینیه» برای اکران در سه پلتفرم ویدیو، هاشور و تیوال به صورت اشتراکی و فروشی در دسترس مخاطبان فیلم کوتاه قرار داده است.

بسته «حسینیه» از امروز 8 مردادماه 1401 (همزمان با آغاز ماه محرم) تا 5 مهرماه 1401 (پایان ماه صفر)، در چهار مرحله، 12 فیلم کوتاه برگزیده عاشورایی را به صورت اشتراکی و یک فیلم کوتاه را به صورت فروش، در دسترس مخاطبان هر سه پلتفرم قرار می‌دهد. این آثار کوتاه، در دهه هفتاد و هشتاد در انجمن سینمای جوانان ایران تولید شده‌اند.

10 فیلم کوتاه بسته «حسینیه» که به صورت اشتراکی اکران می‌شوند، عبارت‌اند از: «زیارت» ساخته مهدی جعفری، «یک قفس آزادی» ساخته جواد مزدآبادی، «جایی نزدیک زمین» ساخته قاسم انصاری، «سمفونی مرگ» ساخته زنده‌یاد حسن خدایی، «نذر» ساخته احمد طالبی‌نژاد، «دیزه دویدی» ساخته میردولت موسوی، «قربانی آب» ساخته سیدمهدی رضوی زاده، «دیدار» ساخته اکبر راسخ، «خادمین» ساخته مرتضی عدلی و «آب و آینه» ساخته محمدرضا خسروی‌فر.
فیلم کوتاه «بی‌بی» ساخته سعید نجاتی ساخته سال 93 تنها فیلم فروشی بسته «حسینیه» است که با هزینه 8 هزار تومان در هر سه پلتفرم ودیو، هاشور و تیوال قابل تماشاست و از چهارشنبه 12 مردادماه در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.
همچنین دو فیلم کوتاه «مخالف‌خوان» ساخته سیدمحمدصادق جعفری و «مجلس شبیه» ساخته مهدی رمضان‌زاده به ترتیب در تاریخ 19 و 26 مردادماه در دسترس قرار می‌گیرند و مخاطبان می‌توانند این دو فیلم را نیز تا 5 مهرماه در هر سه پلتفرم تماشا کنند.

امور پخش و توزیع انجمن سینمای جوانان ایران تاکنون 168 فیلم کوتاه را به صورت اشتراکی و برخی فروشی در پلتفرم‌های هاشور، ودیو و تیوال اکران آنلاین کرده است.

نظرات کاربران

*
*
*