اکران آنلاین دو بسته جدید فیلم کوتاه در هاشور و تیوال

اکران آنلاین دو بسته جدید فیلم کوتاه در هاشور و تیوال
اخبار اخبار انجمن اخبار دفاتر
۰۹ بهمن ۱۴۰۱

دو بسته فیلم کوتاه شامل هفت فیلم از روز شنبه 8 بهمن‌ماه 1401 در دو پلتفرم هاشور و تیوال به صورت اشتراکی و فروشی اکران آنلاین خود را آغاز کرد.

 

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، امور پخش و توزیع انجمن سینمای جوانان ایران همزمان با آغاز بهمن‌ماه، دو بسته فیلم کوتاه را برای نمایش آنلاین در پلتفرم‌های هاشور و تیوال از شنبه 8 بهمن‌ماه 1401 به صورت اشتراکی و فروشی در دسترس مخاطبان فیلم کوتاه قرار داده است.

بسته «اشتراکی»

این بسته که شامل چهار فیلم کوتاه است، از روز گذشته شنبه 8 بهمن‌ماه در بازه زمانی نامحدود، چهار فیلم کوتاه «آقای شعار» به نویسندگی و کارگردانی محمدحسن خوشرفتار، «باخ» به نویسندگی و کارگردانی مهران قربانی، «حلزون» به نویسندگی و کارگردانی سینا محمدیان، «زندگی زیباست» به نویسندگی و کارگردانی مصطفی رحیمی را به صورت فروشی، در دسترس مخاطبان هر دو پلتفرم قرار گرفته است.

«آقای شعار» به نویسندگی و کارگردانی محمدحسن خوشرفتار، یک مستند کوتاه تاریخی است که در انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر قم در تابستان 1398 تهیه و تولید شده است.

«باخ» به نویسندگی و کارگردانی مهران قربانی، یک فیلک کوتاه داستانی است که به زبان آذری و در بافت روستایی تصویربرداری شده است و داریوش کاردان، گوینده و بازیگر سینما و تلویزیون به عنوان نقش اول در این فیلم نقش آفرینی کرده است.

این فیلم کوتاه به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر تهران و مهران قربانی در سال 1388 تهیه و تولید شده است.

«حلزون» به نویسندگی و کارگردانی سینا محمدیان و تهیه کنندگی نسزین دولت‌آبادی، سال 1398 در انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر ویژه تهران تهیه و تولید شده است.

«زندگی زیباست» به نویسندگی و کارگردانی مصطفی رحیمی که طراحی صحنه و لباس را هم برعهده دارد، در اردیبهشت 1398 تهیه و تولید شده است.

بسته «فروشی»

این بسته هم که شامل سه فیلم کوتاه «آدمیزاد» ساخته محمدرضا نورمندی، «پروانه بلوطی» ساخته اشکان احمدی و «زیر دِه» ساخته سعید قمری است، از تاریخ شنبه 8 بهمن‌ماه تا 8 فروردین‌ماه 1402، به صورت فروشی، در دسترس مخاطبان هر دو پلتفرم هاشور و تیوال قرار گرفته است.

«آدمیزاد» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی محمدرضا نورمندی، در سال 1399 و در انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر تهران تهیه و تولید شده است.

«پروانه بلوطی» به نویسندگی و کارگردانی و تهیه‌کنندگی اشکان احمدی در سال 1398 و در انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر کردستان تهیه و تولید شده است.

«زیر دِه» به نویسندگی و کارگردانی سعید قمری و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران و سعید قمری، در سال 1399 و در انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر یزد تهیه و تولید شده است.

اکران آنلاین به صورت اشتراکی به این معناست که مخاطبان فیلم کوتاه با داشتن حق اشتراک پلتفرم‌های هاشور و تیوال می‌توانند این فیلم‌ها را تماشا کنند و فیلم‌هایی که به صورت فروشی اکران آنلاین می‌شوند، با هزینه بسته‌ای 24 هزار تومان و هر فیلم 8 هزار تومان در پلتفرم‌ها قابل تماشاست.

لازم به ذکر است تمام فیلم‌هایی که در بسته‌های فروشی اکران آنلاین فیلم کوتاه در پلتفرم‌ها معرفی و توزیع شده‌اند، پس از اتمام بازه زمانی 60 روز از اکران خود، به صورت اشتراکی در دسترس مخاطبان در بازه زمانی نامحدود قرار می‌گیرند.

امور پخش و توزیع انجمن سینمای جوانان ایران تاکنون بالغ بر 210 فیلم کوتاه را که در انجمن سینمای جوانان ایران تولید شده‌اند، به صورت اشتراکی و برخی فروشی در پلتفرم‌های هاشور، ودیو، تیوال و فیلیمو اکران آنلاین کرده است.

نظرات کاربران

*
*
*