اکران آنلاین دو بسته جدید فیلم کوتاه در ودیو، هاشور و تیوال

اکران آنلاین دو بسته جدید فیلم کوتاه در ودیو، هاشور و تیوال
اخبار اخبار انجمن
۰۱ شهریور ۱۴۰۱

 

دو بسته فیلم کوتاه «پنجره پائیز» و «قصه زندگی» از روز چهارشنبه دوم شهریورماه 1401 در سه پلتفرم هاشور، ودیو و تیوال به صورت اشتراکی و فروشی، به صورت آنلاین اکران می‌شود.

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، امور پخش و توزیع انجمن سینمای جوانان ایران به مناسبت آغاز آخرین ماه فصل تابستان، دو بسته فیلم کوتاه «پنجره پائیز» و «قصه زندگی» را برای نمایش آنلاین در پلتفرم‌های هاشور، ودیو و تیوال از چهارشنبه 2 شهریور 1401 به صورت اشتراکی و فروشی در دسترس مخاطبان فیلم کوتاه قرار داده است.
بسته «پنجره پائیز» از چهارشنبه 2 شهریور تا پایان مهرماه 1401 چهار فیلم کوتاه «لیلا» ساخته مجتبی اسپنانی، «بی‌خوابی» ساخته رضا جمالی، «زخم» ساخته سحر نورمنور، «وادیار» ساخته مرجان خسروی را که با محوریت و موضوع دختران تولید شده‌اند، به صورت فروش، در دسترس مخاطبان هر سه پلتفرم قرار می‌دهد.
دو فیلم «لیلا» و «بی‌خوابی» در ژانر درام، «زخم» در ژانر ملودرام و «وادیار» در ژانر حادثه‌ای است که در سال 1399 در انجمن سینمای جوانان تولید شده‌اند.

بسته «قصه زندگی» از تاریخ چهارشنبه 2 شهریور در بازه زمانی نامحدود، سه فیلم کوتاه «حافظ» ساخته مهدی بوستانی، «صاف صاف» ساخته حمید علیدوستی و «مادری» ساخته زهرا یزدان‌پناه را که با محوریت نگاه به داستان‌های یک زندگی تولید شده‌اند، به صورت اشتراکی، در دسترس مخاطبان هر سه پلتفرم قرار می‌دهد.
فیلم‌های بسته «قصه زندگی» در ژانر درام هستند و در سال 1399 در انجمن سینمای جوانان تولید شده‌اند.
اکران آنلاین به صورت اشتراکی به این معناست که مخاطبان فیلم کوتاه با داشتن حق اشتراک پلتفرم‌های هاشور، ودیو و تیوال می‌توانند این فیلم‌ها را تماشا کنند و فیلم‌هایی که به صورت فروشی اکران آنلاین می‌شوند، با هزینه 8 هزار تومان در هر سه پلتفرم ودیو، هاشور و تیوال قابل تماشاست.

امور پخش و توزیع انجمن سینمای جوانان ایران تاکنون 181 فیلم کوتاه را که در انجمن سینمای جوانان ایران تولید شده‌اند، به صورت اشتراکی و برخی فروشی در پلتفرم‌های هاشور، ودیو و تیوال اکران آنلاین کرده است.

نظرات کاربران

*
*
*