انتشار فراخوان یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس امید

آخرین اخبار

انتشار فراخوان یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس امید
اخبار اخبار انجمن
۲۳ آذر ۱۴۰۰

فراخوان یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه و عکس دانشجویی امید از سوی معاونت فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منتشر شد.

 

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه و عکس امید فراخوان دوره یازدهم را منتشر کرد. یازدهمین دوره این جشنواره با هدف شناسایی، معرفی و حمایت از دانشجویان خلاق و مستعد در زمینه فیلم کوتاه و عکس،  تشویق و الگوسازی دانشجویان در راستای واکنش‌گرایی نسبت به چالش‌های موجود در جامعه و دوری از انفعال به خصوص در حوزه آسیب‌های اجتماعی و کمک به تولید محتوای فرهنگی، آموزشی و ترویجی برگزار می‌شود.

محورهای موضوعی این دوره از جشنواره علاوه بر موضوع آزاد، شامل «آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد»، «گردشگری و توسعه پایدار» و «تهران؛ پایتخت ایران» می‌شود.

همچنین طبق فراخوان دوره یازدهم جشنواره امید؛ فیلم کوتاه، عکس، فیلم‌نامه و عکس فیلم از بخش‌های مسابقه رقابتی این جشنواره اعلام شده‌اند.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه و عکس دانشجویی امید، ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ اعلام شده و نمایش فیلم‌های منتخب، نمایشگاه عکس‌های منتخب و مراسم اختتامیه این جشنواره نیز در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در جشنواره به نشانی festivalomid.ir مراجعه کنند.

 

یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه و عکس دانشجویی امید به همت معاونت فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر و به دبیری مسعود مکاری در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

 

 

فراخوان یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه و عکس دانشجویی امید

نظرات کاربران

*
*
*