انتشار فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه بین‌المللی «استانداردهای ویدئویی خالق صحنه جهانی»

آخرین اخبار

اخبار اخبار انجمن
۰۵ مرداد ۱۳۹۸

 

سازمان ملی استاندارد ایران به مناسبت روز جهانی استاندارد (۲۲ مهر / ۱۴ اکتبر) علاقه‌مندان را به شرکت در رقابت ویدئویی با موضوع «استانداردهای ویدئویی خالق صحنه جهانی» دعوت می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دفتر روابط‌عمومی و ارتباطات بین‌الملل سازمان ملی استاندارد ایران به مناسبت روز جهانی استاندارد (۲۲ مهر / ۱۴ اکتبر) علاقه‌مندان را به شرکت در دومین جشنواره فیلم کوتاه بین‌المللی « استانداردهای ویدئویی خالق صحنه جهانی» دعوت می‌کند. این رقابت بین المللی را کمیسیون بین‌المللی برق و الکتروتکنیک (IEC)، سازمان بین‌المللی استاندارد (ISO) و اتحادیه ارتباطات راه دور (ITU) برگزار می کنند.

آثار ویدئویی ارسالی باید داستانی را که نشان‌دهنده اثرگذاری ویدئو بر زندگی در آینده نزدیک یا دور باشد، به تصویر بکشد و حداکثر ۲۰ ثانیه در فرمت استاندارد یوتیوب (۱۶:۹ aspect ratio) باشد. همچنین آثار شرکت‌کننده در این جشنواره بین‌المللی باید شامل تیتراژ پایانی ۳ ثانیه‌ای برای نمایش تصویر روز جهانی استاندارد ۲۰۱۹ (تصویر در لینکhttps://www.worldstandardscooperation.org/wsd2019/)، به زبان انگلیسی یا دارای زیر نویس روان انگلیسی باشد.

ویدئوهای ارسالی ابتدا در هیأت داوری (متشکل از هنرمندان و اساتید صاحب نام ایرانی) بررسی و برترین‌ها برای مراجع بین‌المللی برگزارکننده جشنواره، ارسال خواهند شد. به برنده مسابقه جایزه نقدی به مبلغ ۱۵۰۰ فرانک سوئیس و به سه اثر برتر دیگر هر یک مبلغ ۵۰۰ فرانک سوئیس اهدا خواهد شد. سازمان ملی استاندارد ایران نیز به ۳ نفر از برگزیدگان این رقابت جوایز ارزشمندی اهدا خواهد کرد.

لینک متن فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه بین‌المللی « استانداردهای ویدئویی خالق صحنه جهانی»: https://standardna.ir/files//meli/IMG_0155.jpg

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در قالب فایل فشرده شده MPEG که حجم آن کمتر از ۴MB باشد، حداکثر تا ۱۵ مردادماه ۱۳۹۸ به نشانی پست الکترونیک publicrelations@isiri.gov.ir  ارسال یا برای هماهنگی با دبیرخانه جشنواره به شماره تلفن ۳۲۸۱۸۹۸۹ ۰۲۶ و ۳۲۸۰۷۰۴۵ ۰۲۶ تماس حاصل فرمایند.

نظرات کاربران

*
*
*