انتشار فراخوان «المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران»؛ آموزش رایگان فیلم‌سازی به نوجوانان سراسر ایران

انتشار فراخوان «المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران»؛ آموزش رایگان فیلم‌سازی به نوجوانان سراسر ایران
اخبار اخبار انجمن
۲۶ بهمن ۱۳۹۹

فراخوان دوره‌های آموزش رایگان «المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران» منتشر شد.

به‌گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به نقل از روابط عمومی «المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران»؛ انجمن سینمای جوانان ایران با هدف ایجاد فرصت برای نوجوانان علاقه‌مند به فیلم‌سازی اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی ویژه «طرح المپیاد نوجوانان» کرده است. این دوره‌های آموزش فیلم‌سازی به‌صورت رایگان و ویژه نوجوانان در سه مرحله مقدماتی، تکمیلی و پیشرفته برگزار می‌شود.

دوره مقدماتی المپیاد شامل آموزش مجازی رایگان با حضور استادان مطرح به صورت هفتگی در لایو اینستاگرام المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان برگزار خواهد شد. در این سطح از دوره، هنرجویان بعد از برگزاری 30 جلسه آموزش، برای ورود به مرحله دوم باید در آزمون پایان دوره شرکت کنند. منتخبین این آزمون با حداقل شهریه در دوره تکمیلی حضور خواهند داشت.

دوره تکمیلی المپیاد نیز به‌صورت دوره‌های تخصصی برای هنرجویان منتخب برگزار می‌شود. هنرجویان حاضر در این دوره باید دارای ایده و طرح اولیه فیلم‌نامه باشند.

در دوره پیشرفته نیز هنرجویانی که مرحله دوم را با موفقیت به پایان رسانده‌اند، طی آموزش‌های عملی اقدام به تولید فیلم پایان دوره می‌کنند. پس از بررسی آثار تولید شده نوجوانانی که آثارشان مورد تأیید قرار گرفته باشد در پنجمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان شرکت خواهند کرد.

گفتنی است مجموعه کارگاه‌های مجازی و آموزشی المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران به همت معاونت فرهنگی و آموزش انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری یونیسف در جریان برگزاری خواهد بود. علاقه‌مندان به حضور در دوره‌های فیلم‌سازی «المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران» می‌توانند برای شرکت در کلاس‌های برخط آن از طریق صفحه اینستاگرام المپیاد با شناسه کاربری olymp.film.fe@  و از ۳ اسفند ۹۹ روزهای یکشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ از این کلاس‌ها بهره ببرند.

اطلاعات و جزئیات مربوط به این دوره در سایت انجمن سینمای جوانان ایران به نشانی www.iycs.ir در دسترس قرار می‌گیرد.

نظرات کاربران

*
*
*
  1. ۲۸ بهمن ۱۳۹۹
    admin-avatar
    نگین محمدی

    سلام
    آیا کلاس ها ضبط هم میشن یا نه فقط به صورت آنلاین در اینستاگرام برگزار میشه؟