انتشار خبر در وب‌سایت انجمن

فیلم‌سازان عزیز !

شما می‌توانید اخبار تولید و یا موفقیت فیلم‌های کوتاه خود را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی و تایید در وب‌سایت انجمن سینمای جوانان ایران به آدرس www.iycs.ir و همچنین صفحه رسمی انجمن در اینستاگرام به آدرس  @iycs.ir و سایر فضاهای مجازی انجمن منتشر شود.

پوشش رسانه‌ای رویدادهای حوزه فیلم کوتاه مختص تولیدات انجمن سینمای جوانان نبوده و انتشار کلیه اخبار تولید، حضور و موفقیت آثار کوتاه در جشنواره‌ها توسط انجمن به صورت رایگان انجام می‌شود.

برای انتشار اخبار رعایت موارد زیر الزامی است:

– اخبار و اطلاعات مربوط به فیلم‌تان را صرفاً از طریق ایمیل انجمن به نشانی iycs.pr2016@gmail.com   ارسال بفرمایید.

  •  اخبار «تولید»:

فهرست کامل عوامل – سال تولید – زمان فیلم – خلاصه داستان – پوستر و یا عکس‌های صحنه و تیزر فیلم (درصورت آماده نبودن تیزر یک راش کوتاه از فیلم که نمایانگر فضای کلی فیلم باشد.)

– حجم هر عکس‌ حداکثر 300 کیلوبایت باشد.

– امکان انتشار تیزرهای کمتر از 1 دقیقه از طریق صفحه اینستاگرام انجمن وجود دارد.

  • اخبار «جشنواره»:

مشخصات کامل فیلم – لینک صفحه‌ای از سایت جشنواره که نام فیلم و کارگردان به عنوان منتخب در آن درج شده باشد – نام دقیق جشنواره- تاریخچه و اهداف جشنواره – دوره برگزاری

– به دلیل تعداد انبوه جشنواره‌های خارجی، از انتشار حضور فیلم در جشنواره‌های کم‌اعتبار، آنلاین، ماهانه، فصلی و فستیوال‌هایی که کمتر از 5 دوره از برگزاری آن‌ها گذشته باشد، معذوریم. (جشنواره‌های معتبری که به دلایل خاص نظیر کرونا به‌صورت آنلاین برگزار می‌شوند، از این قاعده مستثنی هستند)
– در صورت حضور فیلم‌های ایرانی دیگر در جشنواره، خبر حضور فیلم‌ها تجمیع شده و یک‌جا منتشر می‌شود.

– اخبار جشنواره‌هایی که تاریخ برگزاری آن‌ها سپری شده، منتشر نخواهد شد.

  • فیلم‌های بلند، نیمه‌بلند و مینی سریال‌ها به دلیل عدم سنخیت با ماهیت اخبار انجمن قابل انتشار نیستند.
  • از درج تبلیغات و رویدادهایی که جنبه تبلیغی دارند، معذوریم.
  • توجه داشته باشید که به دلیل مراحل اعتبارسنجی خبرها و تعداد زیاد ایمیل‌های دریافتی، گاهی ممکن است اخبار با تأخیر منتشر شود.