از تخیل تا جنایت در فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه؛
«امیر قادری» آثار نهمین جلسه را نقد و بررسی می‌کند

آخرین اخبار

<span class='entry-second_title' span style='color:#444;font-size:14px;'>از تخیل تا جنایت در فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه؛</span><br/>«امیر قادری» آثار نهمین جلسه را نقد و بررسی می‌کند
اخبار اخبار انجمن پاتوق فیلم کوتاه
۱۹ تیر ۱۴۰۱

فیلم‌های کوتاه «زخم»، «طوسی»، «شوفر» و «گاردن» در نهمین جلسه از فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، اکران، تحلیل و نقد می‌شوند.

 

به‌گزارش روابط‌‌‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، نهمین جلسه از هفتمین فصل پاتوق فیلم کوتاه، با یک هفته تأخیر به دلیل تعطیلی آلودگی هوا، روز دوشنبه 20 تیرماه، با نمایش 4 فیلم کوتاه، برگزار می‌شود.

 

در نهمین جلسه از فصل هفتم پاتوق که توسط انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌شود، فیلم‌های‌کوتاه «زخم» به‌نویسندگی و ‌کارگردانی سحر نورمنور، «طوسی» به‌نویسندگی و کارگردانی فتاح مینوبخش، «شوفر» به‌نویسندگی و کارگردانی رضا نجاتی و انیمیشن کوتاه «گاردن» به‌نویسندگی و‌کارگردانی امیرحسین ریاحی به نمایش درخواهند آمد.

 

در این رویداد امیر قادری، منتقد سینما به‌عنوان کارشناس ویژه جلسه نهم، پس از اکران آثار با کارگردانان فیلم‌های به نمایش درآمده به گفت‌و‌گو نشسته و آثار را مورد تحلیل و بررسی تخصصی قرار خواهد داد. اجرای این برنامه را مصطفی ساجدی بر عهده دارد.

 

فیلم کوتاه «زخم» به‌نویسندگی و‌کارگردانی سحر نورمنور در ژانر «ملودرام»، به‌تهیه‌کنندگی مشترک انجمن سینمایی جوانان ایران و سحر نورمنور ساخته شده است.

فتاح مینوبخش «طوسی» را در ژانر «درام» کارگردانی کرده و این اثر به‌تهیه‌کنندگی رضا گوران ساخته شده است.

«شوفر» به‌نویسندگی و کارگردانی رضا نجاتی، اثری در ژانر «جنایی» به‌تهیه‌کنندگی حسین کاکاوند، از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران است.

‌نویسندگی و کارگردانی انیمیشن کوتاه «گاردن» را نیز امیرحسین ریاحی در ژانر «تخیلی – رازآلود» برعهده داشته و مجری طرح این اثر، انجمن سینمای جوانان شهرکرد بوده است.

 

نهمین جلسه فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، دوشنبه‌ 20 تیرماه ساعت 15 در پردیس سینمایی چارسو، سالن شماره 6 برگزار می‌‌شود و شامل نمایش آثار و جلسه نقد و بررسی خواهد بود.

حضور برای تمامی علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

نظرات کاربران

*
*
*