افتتاح نمایشگاه عکس «دفاع عاشورایی» در تنگستان

افتتاح نمایشگاه عکس «دفاع عاشورایی» در تنگستان
اخبار اخبار دفاتر
۰۹ مهر ۱۳۹۹

نمایشگاه عکس «دفاع عاشورایی» به مناسبت هفته دفاع مقدس دفاع مقدس در تنگستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، آئین افتتاحیه نمایشگاه عکس «دفاع عاشورایی» که  کاری مشترک از انجمن سینمای جوانان تنگستان ومرکز آموزش علمی کاربردی کشت و صنعت پاسارگاد تنگستان، صبح شنبه ۵ مهرماه  با حضور امام جمعه شهر اهرم، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، فرمانده سپاه امام علی (ع) شهرستان و جمعی از اعضای شورای اداری تنگستان برگزار شد.

یونس رازقی‌پور سرپرست انجمن سینمای جوانان تنگستان بیان داشت: این نمایشگاه برای اولین بار در سطح شهرستان برگزار شده که تصاویر نمایشگاه مربوط به رزمندگان و شهدای شهرستان تنگستان در جبهه حق علیه باطل می‌باشد.

وی در ادامه افزود: این نمایشگاه حاوی ۲۵ عکس در قطع ۴۰*۳۰ می‌باشد.

رازقی‌پور ضمن تشکر از مرکز آموزش علمی کاربردی تنگستان، تقدیر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد شهید تنگستان  و بسیج هنرمندان گفت: برگزاری اینچنین نمایشگاهی جهت تجدید میثاق با یاد و نام شهدا و آرمان‌های دفاع مقدس باید سر لوحه و در راس برنامه های نهاد های فرهنگی و هنری قرار گیرد، که مرکز آموزش علمی کاربردی کشت و صنعت پاسارگاد تنگستان همیشه در این موارد پیش قدم بوده است.

گفتنی است، این نمایشگاه به مدت ١٠ روز در محل مرکز آموزش علمی کاربردی کشت و صنعت پاسارگاد تنگستان واقع در اهرم، دایر می‌باشد.

نظرات کاربران

*
*
*