اعلام عناوین نشست­‌ها و کارگاه‌های نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش

آخرین اخبار

اعلام عناوین نشست­‌ها و کارگاه‌های نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش
اخبار اخبار انجمن
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

هنرجویان و علاقه مندان به سینما در ۱۱ کارگاه و نشست نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم وارش با حضور سینماگران ایرانی و خارجی در شهر بابل شرکت می­ کنند.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به نقل از روابط عمومی  نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم وارش، جزئیات کارگاه­ها و نشست­ های تخصصی نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم وارش اعلام شد.

کارگاه «اندیشه و اجرا در فیلم مردم نگاری» با حضور همایون امامی و نشست تخصصی «روند همکاری شرکت‌های تولید فیلم با فیلمسازان» با حضور ادوارد پیچگونین از کشور روسیه دوشنبه ۹ اردیبهشت ماه در اولین روز از برگزاری جشنواره برگزار می شود.

همچنین کارگاه­ های «تکنیک ­های توزیع فیلم مستند در جشنواره­ ها» با حضور احد محبی و محمدرضا فرطوسی و «تولید فیلم مستند مردم شناسی» با حضور فرهاد ورهرام روز سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه در بابل برگزار می شوند.

«موسیقی و سینما» با حضور آنتون لابچنکو از کشور روسیه عنوان نشست تخصصی و «آغاز و پایان در فیلم مستند» با حضور احمد الستی و مهرداد اسکویی عنوان کارگاهی است که چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه میزبان هنرجویان سینما خواهد بود.

کارگاه «ساز و کارهای تامین سرمایه جمعی برای تولید یک فیلم» با حضور زینب تبریزی و شیما صابری و نشست «تجربه‌های شخصی در فیلمسازی» با حضور سرگئی دووروتسوی از کشور قزاقستان نیز روز پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه در شهر بابل برگزار می شوند.

نشست­های «امر ذهنی و امر واقع در مستند» با حضور فرشاد فدائیان، «جامعه شناسی فیلم عامه پسند» با حضور جواد طوسی و کارگاه «زیبایی شناسی جغرافیا و لوکیشن در تولید فیلم» با حضور پرویز جاهد نیز ۱۳ اردیبهشت ماه در آخرین روز از نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش برگزار می شوند.

شرکت در این کارگاه­ ها و نشست‌ها برای عموم آزاد و رایگان است.

 

نهمین دوره جشنواره بین‌المللی به دبیری مهدی قربانپور ۹ تا ۱۳ اردیبهشت ماه در استان مازندران و در سه شهر بابل، ساری و رامسر برگزار می شود.

برچسب ها :

نظرات کاربران

*
*
*