اعلام جزییات آثار رسیده به دبیرخانه سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران؛ مقالات پژوهشی 67 درصد آثار را به خود اختصاص دادند

اعلام جزییات آثار رسیده به دبیرخانه سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران؛ مقالات پژوهشی 67 درصد آثار را به خود اختصاص دادند
اخبار اخبار انجمن
۲۴ شهریور ۱۴۰۰

دبیرخانه دوره سوم همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران آمار و جزییات مربوط به این رویداد را اعلام کرد.

 

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به‌نقل از ستاد خبری سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران، بر اساس آمار اعلام شده از سوی دبیرخانه این رویداد، تعداد 76 مقاله دریافت شده، توسط 58 محقق نگاشته شده‌اند و شامل 51 مقاله با اختصاص 67 درصد مقالات پژوهشی، 15 مقاله با اختصاص 20 درصد آثار ترجمه شده و 10 جستار آزاد با اختصاص 13 درصد از مجموع چکیده مقالات رسیده می‌شوند. همچنین در سامانه ثبت‌نام، چهار محقق دارای تحصیلات دکترا، 39 پژوهشگر با تحصیلات کارشناسی ارشد، 13 محقق دارای مدرک کارشناسی و دو محقق دارای دیپلم هستند.

استان‌های تهران با 14، کرمانشاه با 12، فارس با 7، اصفهان با 6 و خوزستان و مازندران با 4 مقاله بیشترین سهم از مشارکت در ارسال چکیده مقالات به دبیرخانه این رویداد را به خود اختصاص داده اند.
استان‌های خراسان رضوی، لرستان و یزد با ۳، بوشهر، قم، کردستان و کهکیلویه و بویراحمد با ۲ و آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، ایلام، چهارمحال و بختیاری، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، کرمان، گیلان، مرکزی و همدان هرکدام با یک مقاله تا این مرحله در سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران حضور دارند.
اخبار و جزییات نیز در سایت انجمن سینمای جوانان ایران به نشانی www.iycs.ir قرار می‎‌گیرد.

 

سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران به دبیری سعید پوراسماعیلی و دبیری علمی احمد الستی 24 آذر ماه 1400 در بخش‌های مقالات پژوهشی، جستارهای آزاد و ترجمه با محوریت سینمای تجربی برگزار می‌شود.

نظرات کاربران

*
*
*