اعلام اسامی فیلم‌های پذیرفته‌شده در چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران

اعلام اسامی فیلم‌های پذیرفته‌شده در چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران
اخبار اخبار انجمن المپیاد فیلم‌سازی
۱۹ مهر ۱۳۹۹

اسامی فیلم‌های پذیرفته شده برای رقابت در چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به نقل از  ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، هیئت انتخاب چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان، اسامی ۳۶ فیلم منتخب خود را از بین ۴۰۳ اثر رسیده برای رقابت در این دوره المپیاد و همچنین اسامی ۴ فیلم و ۱ ایده را به‌صورت میهمان در این دوره المپیاد به شرح زیر اعلام کرد:

* ۳۶ فیلم بخش رقابتی چهارمین المپیاد فیلمسازی:

۱- آمازون، پانیذ پورمهر از قزوین

۲- ای کاش مدرسه ما…، مهشاد سعادت ملکی از پردیس

۳- قرمز زرد سبز، زهرا محمودی از مازندران

۴- زمین، سعید حسن‌پور از مازندران

۵- طلب باران، سمیرا عبادی‌فر از جغتای

۶- شهر من، رامتین بیگدلی از یاسوج

۷- جادوی لنز، مریم رضایی از خمینی‌شهر

۸- بدون شرح، ژیوار فرج‌زاده از صاحب

۹- لامپ، رامین ترنج از یزد

۱۰- قرنطینه، عارفه جعفری از میبد

۱۱- آنلاین، محدثه بزمی از بندرعباس

۱۲- کرونا دم در خانه در کمین است، ریحانه تاتاری از گرگان

۱۳- سه روک، ژیوار فرج‌زاده از صاحب

۱۴- کروناه، محمدامین استیری از اسلامشهر

۱۵- کاج، معصومه توتاخانه از بناب

۱۶- جادوی خواندنی، یوکابد رحمانی از قزوین

۱۷- جشن خوشه‌های تاک، بهاران آقایی از قزوین

۱۸- هم بازی، ثمینا شعفی از مشهد

۱۹- ملاقه افسرده، امیر عباس خالصی‌فر از جغتای

۲۰- سرگذشت یک شلوار، محمد ماهان صالح از جعفریه

۲۱- فضای زندگی، ایلیا رمضانی از بوشهر

۲۲- روزنه، متین رستمی از خمینی‌شهر

۲۳- فاصله یک در، مائده اسماعیلی از رفسنجان

۲۴- خورشید را دیده‌ای، حنانه مرادیان از اصفهان

۲۵- چهره، آتیلا آشوری از کرج

۲۶- مثل هیچ کس، عارفه جعفری از میبد

۲۷- زندگی دیگری هم هست، ملک معصومی از رشت

۲۸- چهارده سالگی، فاطمه محیطی از میبد

۲۹- دوردست نزدیک، سید محمد حسین حسنی اژدری از ترک

۳۰- قشو، آنا جلیلی از آباده

۳۱- ادب خانه، ابوالفضل اسحق‌زاده از مازندران

۳۲- رکاب، آوا گواشیری از رفسنجان

۳۳- آخرین برگی که افتاد، آیناز افرازی از رفسنجان

۳۴- دوری و دوستی، فاطمه اسماعیلی از گناباد

۳۵- من و تنهایی‌ام، کسرا علیزاده از اردبیل

۳۶- خیال، مریم رضایی از خمینی‌شهر

 

*۴ فیلم بخش میهمان المپیاد فیلمسازی:

۱- در همین حوالی، مهدی جنگجو از برازجان

۲- تولدت مبارک، غزل فرهادی از شهرکرد

۳- دست‌های بینا، فاطمه داودی از نجف آباد

۴- قاب، محمدطاها منصورسمایی از شهریار

 

*ایده‌ بخش میهمان المپیاد فیلمسازی:

۱- مادرانه‌های من، یاسین طیبی، آبادان

 

«چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران» توسط بنیاد سینمایی فارابی و انجمن سینمای جوانان ایران و با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، شهرداری اصفهان و شبکه امید، همزمان با سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به صورت مجازی، از ۲۷ مهر تا ۱ آبان ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.

 

نظرات کاربران

*
*
*