اعلام اسامی آثار راه یافته به مسابقه سینمای ایران جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران

اعلام اسامی آثار راه یافته به مسابقه سینمای ایران جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
اخبار اخبار انجمن سی وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
۰۴ آبان ۱۳۹۹

اسامی فیلم‌های راه‌یافته به مسابقه سینمای ایران سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعلام شد.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، عناوین فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه سینمای ایران شامل آثار داستانی، مستند، پویانمایی و تجربی اعلام شد.

مشروح اسامی آثار راه یافته به تفکیک هر بخش به شرح زیر است:

بخش داستانی:

  1. «فشن» به کارگردانی فردین انصاری از تهران
  2. «خوابی که نمی‌بینم» به کارگردانی مجید حلوایی از تهران
  3. «کوک» به کارگردانی صادق داوری از اصفهان
  4. «سفید پوش» به کارگردانی رضا فهیمی از تهران
  5. «داغی» به کارگردانی فاطمه محمدی از تهران
  6. «گیزلین» به کارگردانی علیرضا سلمانپور از تبریز
  7. «مرگ تدریجی» به کارگردانی آمین صحرایی از تهران
  8. «سنگبال» به کارگردانی آمین صحرایی از تهران
  9. «من آمریکایی هستم» به کارگردانی امید میرزایی از تهران
  10. «حفره» به کارگردانی امیر ربوئین روئینی
  11. «خوناب» به کارگردانی مجتبی قاسمی از تهران
  12. «سایکو» به کارگردانی مصطفی داوطلب از خرم آباد
  13. «ستین» به کارگردانی اصغر عباسی مهرآبادی از تهران
  14. «جلد» به کارگردانی احسان معجونی از تهران
  15. «گوشه پوسیده مرگ» به کارگردانی امیر کرمی از تهران
  16. «دشنه» به کارگردانی علیرضا مشهدی تفرشی از تهران
  17. «ناطق» به کارگردانی مهرشاد رنجبر از تهران
  18. «ماسک» به کارگردانی نوا رضوانی از تهران
  19. «بی چاره» به کارگردانی امیراحمد قزوینی و محمد کریم‌پور از تهران
  20. «وضعیت اورژانسی» به کارگردانی مریم اسمی خانی از تهران
  21. «دو آل پا» به کارگردانی محمدرضا مرادی از اراک
  22. «بی تیمار» به کارگردانی سحر جعفری‌زاد از تهران
  23. «سایه روباه» به کارگردانی نوشین معراجی از تهران
  24. «گودال‌های عمیق» به کارگردانی مسعود سهیم‌پور معرفی از آبادان
  25. «اسب سفید بالدار» به کارگردانی مهیار ماندگار از تهران
  26. «مردگی» به کارگردانی مرتضی فرهادنیا از تهران
  27. «قرنطینه» به کارگردانی محمدرضا اردلان از کرج
  28. «بلیط هایی به بهشت» به کارگردانی پویا بادکوبه از کرج
  29. «پناهجویان» به کارگردانی محمد امین فلاح و مهسا تکش از تهران
  30. «جبرئیل» به کارگردانی یوسف کارگر از ارومیه
  31. «طولانی تر از همیشه» به کارگردانی فرزین سعید از تهران
  32. «سکوت» به کارگردانی امیرعلی نوایی از تهران
  33. «آدمیزاد» به کارگردانی آرش مشورت از تهران
  34. «گرگ» به کارگردانی سیاوش زندی قشقایی از تهران
  35. «سکوت» به کارگردانی عمار خطی از سمنان
  36. «پیرمرد و دریا» به کارگردانی علی لاجوردی از تهران
  37. «منبع» به کارگردانی مجتبی پورعبداله از تهران
  38. «پارک دوبل» به کارگردانی آزاده آذری از تهران
  39. «یخ آن تابستان» به کارگردانی مهرداد عبداللهی از رفسنجان
  40. «شیوع» به کارگردانی میثم مرادی از تهران
  41. «ناهید» به کارگردانی صمد علیزاده از تبریز
  42. «تف» به کارگردانی آرمین رحیمیان و عماد امامی نیا از تهران
  43. «تشک مواج» به کارگردانی امین خنکال از تهران
  44. «مینی بوس» به کارگردانی ابوذر حیدری از تهران
  45. «ترس خود را جابجا می کند» به کارگردانی ایمان صالحی از اصفهان
  46. «به من دست نزن» به کارگردانی آوازه شاهنواز از تهران
  47. «گوشت تلخ» به کارگردانی فرید حاجی از تهران
  48. «آیدین» به کارگردانی میرعباس خسروی نژاد از تهران
  49. «تابوت ساز» به کارگردانی امیر کرمی از تهران
  50. «وادیار» به کارگردانی مرجان خسروی از شهرکرد
  51. «دکل» به کارگردانی سیدبابک مصطفوی از خمینی شهر
  52. «فاصله» به کارگردانی داریوش کرم‌پور از تهران
  53. «تهاتر» به کارگردانی زیبا کرمعلی و عماد آراد از تهران
  54. «آینه» به کارگردانی فرانک مرادی از تهران
  55. «اتاق تست» به کارگردانی امیرحسین اجلی از تهران
  56. «شاهد» به کارگردانی علی عسگری از تهران
  57. «سی تومن نقد» به کارگردانی محمدرضا عبدالملکی از قم
  58. «بلین» به کارگردانی اصغر لائی از کرمانشاه
  59. «کانگورو» به کارگردانی ابوالفضل فرهادی از شیراز
  60. «بیداری» به کارگردانی امیر صرافها از تهران
  61. « Unseens» به کارگردانی شهاب آب روشن از بندرعباس
  62. «ماهکان» به کارگردانی حسام حسینی و عباس حسین زاده از کرمان
  63. «سیاه روی خاکستری» به کارگردانی پوریا سیمین پور از همدان
  64. «یونس» به کارگردانی سیامک سلیمانی از تهران
  65. «نوازنده» به کارگردانی محسن مهری دروی از استان البرز
  66. «داش» به کارگردانی سهند کبیری از تهران
  67. «صحنه» به کارگردانی امیر مهندسیان
  68. «انکاس» به کارگردانی محمود شاکری

بخش مستند:

  1. «گاندو» به کارگردانی تیمور قادری از کامیاران
  2. «زنان محله» به کارگردانی صادق رسولی از بوشهر
  3. «یالمان» به کارگردانی عیسی بابایی از چالوس
  4. «لالایی های ابوحمیظه» به کارگردانی محسن ظریفی پور از کرج
  5. «کاک ئیرج» به کارگردانی جمشید فرجوندفردا از بیجار
  6. «گاچو» به کارگردانی علی اولیا از تهران
  7. «پریزاد» به کارگردانی مهدی ایمانی شهمیری از سمنان
  8. «صبح فرشته» به کارگردانی اسحاق روشن رو از یاسوج
  9. «باغ بی برگی» به کارگردانی فاطمه رضائیان از نجف اباد
  10. «چوپان های عاشق» به کارگردانی امیر شکرگزار ناوی از تالش
  11. «پا به توپ» به کارگردانی حدیث جان بزرگی از تهران
  12. «دنیای مریم» به کارگردانی علیرضا حومه بهبهانی از تهران
  13. «فروغ کوچه بن بست» به کارگردانی فرشته توکلی از رشت
  14. «سنگ جان» به کارگردانی آرتا تاری از تهران
  15. «بوم سیاه» به کارگردانی شیرین اخلاصی از تهران
  16. «کوز» به کارگردانی رضا اکبریان گالشکلایی از ساری
  17. «فرزندان خونیار» به کارگردانی آرمان قلی پور دشتکی از شهر کرد
  18. »لنه بندعباس1927» به کارگردانی بهروز عباسی دشتی از بندر عباس
  19. «وایو» به کارگردانی پناه برخدا رضایی از تهران
  20. «ماهر» به کارگردانی مسعود دهنوی از نیشابور
  21. «هم سایه ها» به کارگردانی خلیل رشنوی از اندیمشک
  22. «پرده آخر» به کارگردانی منان جانبراری از بابل
  23. «کامیون آبی» به کارگردانی هادی آفریده از تهران
  24. «وایه» به کارگردانی فروزان جاویدی از یاسوج
  25. «عروس قشقایی» به کارگردانی محمدهادی اسفندیاری از تهران
  26. «دریاچه امید» به کارگردانی فاطمه مرزبان از سنندج
  27. «داستان زندگی در فیروز» به کارگردانی حامد کلجه ای از قزوین
  28. «روزهای بی خبری» به کارگردانی ابوالفضل تاجیک از نیشابور
  29. «خانوم اجازه؟» به کارگردانی دانیال اسماعیلیان از مشهد
  30. «آق سو» به کارگردانی عبدالله عزیزی از اردبیل
  31. «همسایه من مرگ» به کارگردانی علی خدادادی از کرج
  32. «خط بغض» به کارگردانی مختار عبدالهی از لردگان
  33. «در خود مانده» به کارگردانی یاسمین عشقی از رشت

بخش پویانمایی:

  1. «خولانه وه/ The Rotation» به کارگردانی هژیر اسدی از سنندج
  2. «خرچنگ» به کارگردانی شیوا صادق اسعدی از تهران
  3. «بادهای پاییزی، بادهای بهاری و دو کبوتر» به کارگردانی صادق جوادی نیکجه از تهران
  4. «آتش سرخ» به کارگردانی مونا عبداله شاهی از تهران
  5. «پرنده کاغذی» به کارگردانی راضیه محمدی از شیراز
  6. «پدر» به کارگردانی میرعلی حسینی اصلی از تهران
  7. «راز پیرجامه بابا» به کارگردانی حسین جمشیدی از تهران
  8. «نهنگ سفید» به کارگردانی امیر مهران از تهران
  9. «نوستالژیا» به کارگردانی دنیا کرم زاده از بوشهر
  10. «بهشت» به کارگردانی مجیدرضا عیوضی از تهران
  11. «ستارگان زیر باران» به کارگردانی سارا نامجو از تهران
  12. «عقل سرخ» به کارگردانی حسین مرادی زاده از تهران
  13. «خانه صورتی» به کارگردانی نازیلا رجائیه از تهران
  14. «همیشه گمشده ای هست» به کارگردانی مسعود صفری از تهران
  15. «هبوب» به کارگردانی مهسا سامانی از تهران
  16. «بالا» به کارگردانی رعنا حجازی از اردبیل
  17. «پاپیتال» به کارگردانی نرگس ذاکری از کرج
  18. «من ایرانیم» به کارگردانی علیرضا کاویان راد از تهران

بخش تجربی:

  1. «هویت» به کارگردانی هادی نصیری از میانه
  2. «تنگ» به کارگردانی نرگس شریعتی از یزد
  3. «آداپت» به کارگردانی کمال کچوییان از تهران
  4. «محرمان» به کارگردانی علیرضا شمالی از بندر گز
  5. «ایده هایی برای مردن» به کارگردانی روزبه کاظمی نشاط از تهران
  6. «اکسیژن سرخ» به کارگردانی ابراهیم پرکاری و علی آسترکی از تهران
  7. «زنجیر» به کارگردانی امید ادیب پور از تهران
  8. «روح» به کارگردانی سامان خیراندیش از لاهیجان
  9. «مردی بدون رنگ» به کارگردانی مرتضی رشید از کرج
  10. «انگشت» به کارگردانی وحید علیمردانی از قزوین
  11. «خواب» به کارگردانی مهدی حاجی حسینی از قم
  12. «آلترناتیو» به کارگردانی داود عباسی از کرج
  13. «هیپوناترمی» به کارگردانی سارا محمدی از تهران
  14. «خلوص» به کارگردانی نهال امیری از تهران
  15. «ققنوس» به کارگردانی فرزین نوبرانی از تهران
  16. «پانیک» به کارگردانی مرتضی فرهادنیا از تهران
  17. «ما دانیم قدر ما؟» به کارگردانی بهروزعباسی دشتی از بندرعباس
  18. «اکسپو پاندمیک» به کارگردانی فرهاد دل آرام از تهران
  19. «میمسیس» به کارگردانی امیرحسین بیوک آقازاده از تهران
  20. «زیستن» به کارگردانی محسن سلمانی از شیراز
  21. «وارونگی» به کارگردانی خسرو شیری از اسلامشهر
  22. «ناجور» به کارگردانی وحید مباشری از شیراز
  23. «تابو» به کارگردانی مهدی تنگستانی از بندر ریگ
  24. «انباشتگی» به کارگردانی سیدفرهاد نجفی فرد از الوند
  25. «دست» به کارگردانی عابدین رمضانی از بوشهر
  26. «اگر این فیلم را می بینید هنوز زنده اید» به کارگردانی امید کریم مقدم از زاهدان
  27. «سراب» به کارگردانی محبوبه کلایی از قم

سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری سیدصادق موسوی از 7 آبان با برگزاری نشست‌های تخصصی «37-20» آغاز می‌شود.

نظرات کاربران

*
*
*
  1. ۰۴ آبان ۱۳۹۹
    admin-avatar
    هژیر اسعدی

    لطفا فامیل رو اصلاح کنید
    اسعدی هستم نه اسدی
    انیمیشن اول لیست فیلم های راه یافته به فیلم کوتاه تهران

  2. ۰۴ آبان ۱۳۹۹
    admin-avatar
    مبینا ایران زاد

    سلام من گاهی اوقات یکسری ایده هایی موضوعی به ذهنم نمیرسه که فکر میکنم برای ساخته شدن برای فیلم یا سریال خوبه ممکنه راهنماییم کنید

  3. ۰۴ آبان ۱۳۹۹
    admin-avatar
    داریوش نوروزی زاده

    سلام.من فیلم را برای بخش ویژه کرونا ارسال کرده بودم..آثار راه یافته به جشنواره بخش کرونا اعلام نشده است هنوز؟
    اسم فیلم.
    کووید ۱۹ می‌باشد.

  4. ۰۲ دی ۱۳۹۹
    admin-avatar
    lvfctvfhon

    اعلام اسامی آثار راه یافته به مسابقه سینمای ایران جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران - انجمن سینمای جوانان ایران
    lvfctvfhon http://www.ga936hqc965kuh4bhllo73n161c091n2s.org/
    alvfctvfhon
    [url=http://www.ga936hqc965kuh4bhllo73n161c091n2s.org/]ulvfctvfhon[/url]