اختتامیه  هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان دزفول

اختتامیه  هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان دزفول
اخبار اخبار دفاتر
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

مراسم اختتامیه  هشتمین  هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان دزفول  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، این مراسم  روز پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت  با حضور فیلمسازان ، عکاسان ، فارغ التحصلان دوره فیلم سازی و علاقه‌مندان به سینما و عکاسی برگزار شد و از برگزیدگان در سه بخش فیلم های نیمه حرفه ای ، فیلم‌های پایان دوره فیلمسازی و عکاسان برتر نمایشگاه تقدیر به عمل آمد.

 

در آغاز مراسم  محمد باقر حنطو زاده رئیس دفتر دزفول ضمن خوش آمد گویی به حضار و سخنانی کوتاه در خصوص برگزاری این هفته فیلم و عکس از کسانی که برای برگزاری این برنامه همکاری و تلاش کرده بودند تقدیر و تشکر کردند .

. برگزیدگان بخش فیلم‌های نیمه حرفه‌ای بشرح زیر اعلام شد :

 چهار فیلم جوانی ساخته لیلا براتی ، هم سایه ساخته رضا چراغ چشم ، ایستاده با مشت ساخته اسماعیل دهنوی و لحظه آخر ساخته میلاد احسانی نسب با لوح تقدیر و کارت هدیه تقدیر به عمل آمد .

 

. برگزیدگان بخش عکس بشرح زیر اعلام شدند  :

جایزه اول نمایشگاه عکس  شامل لوح تقدیر و کارت هدیه به آقای محمد خاجوی عورکی برای مجموعه عکس پنجره اهدا گردید .

جایزه دوم نمایشگاه عکس شامل لوح تقدیر و کارت هدیه به طور مشترک به آقای سروش جوادیان فر برای عکس با عنوان بازگشت و آقای محمد سیاهپوش برای عکس با عنوان در انتظار شکفتن اهدا شد .

. در بخش فیلم های پایان دوره فیلم سازی طبق رای و نظر کارشناسان معاونت محترم آموزش از ۴ فیلم تقدیر به عمل آمد .

بهترین فیلم آموزشی با عنوان سورپرایز ساخته مجتبی غلامی با لوح تقدیر و حمایت مالی  از فیلم بعدی تقدیر شد .

دومین فیلم آموزشی با عنوان مسیر بی بازگشت ساخته مجتبی میرعالی با لوح تقدیر و حمایت مالی از فیلم بعدی تقدیر شد .

سومین جایگاه به طور مشترک به فیلم های وقتی سیگارم تمام می شود ساخته مریم ثابت نام و پنجره باز بسته ساخته تورج صفدری اختصاص داده شد و از هر دو با لوح تقدیر و حمایت مالی از فیلم بعدی تقدیر شد .

در این مراسم توسط آقای حنطوش زاده رئیس دفتر دزفول از آقایان علی سلطانی پیشکسوت تاتر و سینما بازیگر یکی از فیلم های نیمه حرفه ای  ، منصور غلامی از فیلم سازان فعال  ومدرسین با سابقه دفتر ، میلاد احسانی نسب بابت حضور در جشنواره منطقه ای شبدیزبا فیلم لحظه آخر و محمد خاجوی عورکی بابت دریافت جایزه بهترین مجموعه عکس از جشنواره منطقه ای شبدیز با لوح تقدیر و کارت هدیه تقدیر به عمل آمد.

 

نظرات کاربران

*
*
*