کارگردان فیلم سینمایی «مسیر معکوس» گفت: اتفاق خوشایند تایید جشنواره «فیلم‌های کوتاه تهران» به عنوان دروازه راهیابی به اسکار، ماحصل تلاش‌های همه جوانان فیلمساز و عاشقان سینما و فیلم کوتاه است و من آن را از صمیم قلب و عاشقانه تبریک می‌گویم.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به نقل از ایرنا، ابوالفضل جلیلی با تبریک راهیابی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به فهرست جشنواره های مورد تایید اسکار به ایرنا، گفت: من همیشه با تبریک گفتن چالش داشته‌ام زیرا گاهی تبریک‌های ما از صمیم قلب است و گاهی از آن تعبیر سیاست مدارانه بودن می‌شود! اما این بار از صمیم قلب تبریک می گویم زیرا این موفقیت نه سیاسی است و نه پشتوانه سیاسی دارد و نه منشاء آن یک قدرت از این منظر است که پخش کننده‌ای جهانی یا تهیه‌کننده‌ای مطرح پشت آن باشد. بلکه راه‌یابی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران تنها به پشنوانه پشتکار و همت بچه‌های فیلم‌ساز و فعال در انجمن سینمای جوانان ایران و مدیرعامل آن سیدصادق موسوی و همکارانش به دست آمده است.

وی ادامه داد: من همیشه می‌گویم مشکل مملکت ما این است که مدیر عاشق نداریم. مدیران معمولا بیشتر عاشق میزشان هستند تا کارشان اما سیدصادق موسوی مدیری است که در این سال‌ها عاشقانه کار کرده است و همه عوامل انجمن سینمای جوانان ایران نیز عاشقانه فعالیت و خدمت کرده‌اند؛ از نیروهای خدماتی این نهاد گرفته تا مدیران ارشد و فیلم‌سازان.

جلیلی خاطر نشان کرد: این افتخار ماحصل تلاش گروهی از افراد است. بنابراین من هم این موفقیت بزرگ و دستاورد مهم را عاشقانه به تک تک بچه‌های سینمای جوان و فیلم کوتاه تبریک می‌گویم.

جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در دستاوردی مهم از ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ به جمع ۱۲۷ جشنواره مورد تایید آکادمی اسکار راه یافته است.

 

«گواه» از روسیه جایزه گرفت
بررسی نحوه «صید ماهی بزرگ» توسط ...
برنامه رادیویی «سین» آغاز به کار...
فیلم کوتاه «یک لغزش کوچولو» راهی...
«ضد یخ» ایرانی در راه ارمنستان
«لاری» آماده نمایش شد/ جنگ خروس‌...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *