«آگر» عنوان جشنواره منطقه‌ای ملایر

«آگر» عنوان جشنواره منطقه‌ای ملایر
اخبار انجمن اخبار دفاتر
۱۰ تیر ۱۳۹۷

شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «آگر» نام گرفت.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، شصتمین جشنواره  منطقه‌ای سینمای جوان با نام «آگر» و با مشارکت فرمانداری ویژه ملایر و انجمن سینمای جوانان ایران درشهر ملایر برگزار می‌شود.

وفایی مدیر اجرایی شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان در خصوص انتخاب  این نام گفت: مبنای  انتخاب عنوان «آگر» به معنای سرزمین آتش، نام قدیمی  شهرستان ملایر بوده  که از ترکیب دو واژه  مال  به معنای خانه و واژه  آیر معروف به  آگر  که در زبان مادی به معنای آتش است، بوده و  بر همین اساس عنوان  شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «آگر» انتخاب شده است .    

 امید وفایی در ادامه  اعلام کرد: در بخش فیلم  این دوره از  جشنواره  شامل ۳ بخش رقابتی ، جنبی و بخش ویژه است که در  بخش ویژه در راستای اهداف «همدان ۲۰۱۸» و انتخاب عنوان «پایتخت  مبل منبت» برای شهر ملایر،  تلاش شده تا به آثار تولیدی مرتبط با این موضوع جایزه‌ای ارزنده از سوی حامیان جشنواره اهدا شود.

وی  در ادامه افزود: آخرین مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار برای جشنواره منطقه‌ای «آگر»  ۱۶ تیرماه اعلام شده و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت www.iycs.ir  نسبت به ثبت‌نام و ارسال آثار اقدام کنند .

شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «آگر»  از تاریخ ۱۵ الی ۱۸ شهریورماه سال ۱۳۹۷به مدت چهار روز در استان همدان، شهرستان ملایر، با حضور استان‌های همدان، مرکزی، قم، اصفهان،یزد، خراسان جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان، فارس و هرمزگان توسط انجمن سینمای جوانان ایران و فرمانداری ویژه شهر ملایر برگزار می‌شود.

نظرات کاربران

*
*
*
  1. ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
    admin-avatar
    حسینی

    اسامی راه یافتگان به بخش مسابقه کی اعلام میشود؟؟؟؟؟؟!!!!!